Cypr Północny

To miejsce jeszcze nie do końca odkryte, o nieskażonej przyrodzie i przyjemnym, śródziemnomorskim klimacie pozwalającym na wypoczynek przez cały rok.Wszystko o

8 dni już od 3 451 

8 dni już od3 451 
fm
Pn 06. 05. 2024

CYPR PÓŁNOCNY

Noah's Ark - Bestseller

Ultra all inclusive
8 dni już od5 371 
fm
Pn 06. 05. 2024

CYPR PÓŁNOCNY

Concorde Luxury Resort - Bestseller

Ultra all inclusive
8 dni już od4 621 
fm
Pn 06. 05. 2024

CYPR PÓŁNOCNY

Kaya Artemis - Tylko w Sun&Fun

Ultra all inclusive
8 dni już od5 911 
fm
Pn 06. 05. 2024

CYPR PÓŁNOCNY

Limak Cyprus Deluxe

Ultra all inclusive

Wakacje - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Cypr, trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, leży na styku trzech kontynentów: Europy, Afryki i Azji. Jej północną część stanowi Turecka Republika Cypru Północnego tzw. Cypr Północny będący niezwykle atrakcyjnym kierunkiem turystyczny. Góry z najwyższym szczytem o wysokości 1024 m n.p.m ciągną się wąskim pasem wzdłuż północnego wybrzeża wyspy i tworzą równoległe pasy wzgórz poprzecinanych dolinami. Południowe stoki pozbawione są roślinności, natomiast północne porastają gaje oliwkowe, drzewa świętojańskie a także roślinność typu makkia. Wizytówką Cypru Północnego i jego największym walorem są fantastyczne plaże. Te najpiekniejsze odkryjemy w rejonie Bafry i Famagusty na wschodnim wybrzeżu.

Cypr Północny stwarza wprost nieograniczone możliwości wypoczynku - to istny raj dla miłośników plażowania, archeologii, dobrej kuchni i wina, ale też aktywnego wypoczynku. Kyrenia i zatoka Morphou znane są wśród amatorów sportów wodnych, głównie surfingu. Ze względu na sprzyjające wiatry i niezatłoczone plaże miejsca te są szczególnie popualarne wśród początkujących kitesurferów. Cypr Północny pokochają też rowerzyści i wielbiciele trekkingu. Wyspa znana jest także wśród fanów hazardu. W większości luksusowych hoteli na wyspie znajdziemy profesjonalne kasyna.

  • 3,5h
  • +1h
  • 220 V/50 Hz
  • 3,5h
  • +1h
  • 220 V/50 Hz