O nas

 SUN & FUN HOLIDAYS - ODKRYJ RADOŚĆ PODRÓŻOWANIA!  

Szanowni Państwo,

Marka Sun&Fun Holidays istnieje na polskim rynku już od ponad 15 lat. Należymy do grona największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów i ludzi z pasją, którzy słuchając Klientów spełniają ich marzenia o wyjatkowych wakacjach. To, że podróżują z nami regularnie wysoko oceniając rezydentów czy wyjątkowe hotele klubowe, tylko potwierdza, że idziemy we właściwym kierunku. 

Od 2017 roku mamy nowego właściciela. Blue Style Polska działający pod marką Sun&Fun to efekt połączenia kapitałowego Blue Style Czechy z największą egipską siecią hotelową SunRise. Dzięki współpracy z rzetelnymi agentami i kontrahentami, umacniamy naszą pozycję na rynku. 

Lato 2020 z Sun & Fun Holidays to wyselekcjonowane hotele w znanych i lubianych przez polskich Klientów kurortach Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Turcji, Grecji i Maroka. Atutem naszej oferty jest różnorodność – na wakacje z nami wybiorą się zarówno miłośnicy plażowania, jak i osoby preferujące aktywniejszy wypoczynek. To zarówno obiekty tylko dla dorosłych, jak i rodzinne hotele z aquaparkami i atrakcjami dla najmłodszych. 

Hitem wakacji z Sun & Fun Holidays jest wypoczynek w hotelach klubowych z polskimi animatorami w najlepszych obiektach dedykowanych rodzinom. Blue Club to wakacyjna propozycja doskonałej zabawy i niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. Croco Club jest miejscem wakacyjnych przygód dla dzieci. W czasie, kiedy najmłodsi będą się tu bawić pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, rodzice będą mieli okazję oddać się błogiemu lenistwu. 

Życzymy wspaniałych wakacji!

Zarząd i pracownicy Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)   

 

 

WSPÓŁPRACA I NAGRODY

Polska Izba Turystyki

Polski Związek Organizatorów Turystyki

PARTNERZY

GTS

URZĄD TURYSTYKI:

Egipski Urząd ds. Turystyki

www.egypt.travel/en
info@egypt.travel

IT PARTNERZY:

SAN Tourism Software Group

+90 850 777 0000
info@santsg.com

VOKSYS, S.R.O. NETWORK SOLUTIONS

+420 277 778 211
info@voksys.cz