O nas

SUN&FUN HOLIDAYS - WAKACJE TAKIE JAK LUBISZ!

Szanowni Państwo,
Przed nami kolejne wakacje - piękny, letni czas w atmosferze beztroskiego wypoczynku. Już dziś zróbmy sobie przyjemność i zaplanujmy tą słoneczną podróż. Ten sezon rozpoczęliśmy z nową siłą. Oferta spod znaku Sun&Fun jest dziś jeszcze lepsza, dzięki doświadczeniu i jakości firmy Blue Style, która jest nowym właścicielem marki. 

Tegoroczne propozycje to sprawdzone, dobrze Państwu znane kierunki, wzbogacone o atrakcyjne hotele w Grecji, Bułgarii, Turcji, Tunezji i Egipcie. Możliwości jest wiele dlatego decyzja nie będzie łatwa, ale zaspokoi wakacyjne potrzeby każdego Klienta. Ciche miejsca na prawdziwy relaks, rodzinne, duże kompleksy hotelowe z bogatą infrastrukturą i animacjami, ekskluzywne obiekty oferujące urlop w wielkim stylu, imprezowe kurorty z ekstrawaganckimi klubami, czy wreszcie miejsca dla turystów, którzy lubią aktywny wypoczynek ‒ oto jakie wakacje proponujemy Państwu tego lata. Jak co roku zapraszamy Państwa do naszych hoteli klubowych Orange Family Club. To wakacyjna propozycja pełna wspaniałej zabawy i niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. Bogaty program animacyjny w języku polskim jest bardzo starannie przygotowany tak, żeby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.  

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas ofertę spełniającą jego oczekiwania. Przypominamy także, że wcześniejsza rezerwacja to zawsze pakiet dodatkowych wakacyjnych korzyści. Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy na słoneczne wakacje z naszym biurem. 

Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)   

 

 

NASI PARTNERZY:

ERGO UBEZPIECZNIA PODRÓŻY

IT PARTNERZY:

VOKSYS, S.R.O. NETWORK SOLUTIONS

+420 277 778 211
info@voksys.cz

SAN Tourism Software Group

+90 850 777 0000
info@santsg.com