O nas

 SUN & FUN HOLIDAYS - ODKRYJ RADOŚĆ PODRÓŻOWANIA!  

Szanowni Państwo,

Marka Sun&Fun Holidays istnieje na polskim rynku już od ponad 17 lat. Należymy do grona największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów i ludzi z pasją, którzy słuchając Klientów spełniają ich marzenia o wyjatkowych wakacjach. To, że podróżują z nami regularnie wysoko oceniając rezydentów czy wyjątkowe hotele klubowe, tylko potwierdza, że idziemy we właściwym kierunku. 

Od 2017 roku mamy nowego właściciela. Blue Style Polska działający pod marką Sun&Fun to efekt połączenia kapitałowego Blue Style Czechy z największą egipską siecią hotelową SunRise. Dzięki współpracy z rzetelnymi agentami i kontrahentami, umacniamy naszą pozycję na rynku. 

Naszą ofertę kierujemy do miłośników dobrze zorganizowanych wakacji, którym zależy na wypoczynku w wyselekcjonowanych hotelach z dobrą infrastrukturą, urozmaiconym all inclusive, ciekawym programem aktywności i opieką polskojęzycznych rezydentów. Tego lata wybiorą się z nami zarówno rodziny z dziećmi, na które czeka zabawa w obiektach klubowych Croco Club i Blue Club z polskimi animatorami, jak i osoby szukające spokoju i relaksu w hotelach tylko dla dorosłych.

Nasza oferta to sprawdzone, ulubione kierunki wypoczynku Polaków, do których lubią wracać: Egipt, Bułgaria, Tunezja, Turcja, Cypr Północny a także Grecja m.in. z wyspą Samos. Ta malownicza, zielona wyspa okazała się hitem ubiegłego lata, co skłoniło nas do rozszerzenia oferty na tym kierunku. W sezonie Lato 2023 będzie można udać się tam z nam nie tylko z Katowic, ale również i z Warszawy. Dzięki wielu obiektom oferowanym na wyłączność, z własnymi hotelami: Blue Style Resort 4* i Sirenes Beach 4*, proponujemy na Samos bardzo konkurencyjną ofertę. Rozwijamy się też mocno w Egipcie, szczególnie w słynącym z przepięknych raf koralowych regionie Marsa Alam, gdzie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych obiektów.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i relacje z wyjazdów z Sun & Fun Holidays, które sprawiły, że z jeszcze większą energią i entuzjazmem przygotowaliśmy najnowszą ofertę i katalog na sezon Lato 2023. Jesteśmy pewni, że znajdziecie w nim Państwo wymarzone wakacje. 

Życzymy wspaniałych wakacji!

Zarząd i pracownicy Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)   

 

 

WSPÓŁPRACA I NAGRODY

Polska Izba Turystyki

PARTNERZY

GTS

URZĄD TURYSTYKI:

Egipski Urząd ds. Turystyki

www.egypt.travel/en
info@egypt.travel

IT PARTNERZY:

SAN Tourism Software Group

+90 850 777 0000
info@santsg.com

VOKSYS, S.R.O. NETWORK SOLUTIONS

+420 277 778 211
info@voksys.cz