Riwiera Turecka

Czyste morze, niekończące się plaże, imponujące góry Taurus, rozległe pola golfowe, doskonale zachowane zabytki i nowoczesne miasta - idealne połączenie dla spędzenia wspaniałych wakacji.Wszystko o Riwierze Tureckiej

8 dni już od 1 650 

8 dni już od2 521 
-30 %
fm
śr 02.06.2021

Riwiera Turecka

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

24h All Inclusive
8 dni już od2 321 
-29 %
fm
śr 09.06.2021

Riwiera Turecka

tripAdvisor

Club Turtas

All inclusive
8 dni już od2 911 
-31 %
fm
Sb 25.09.2021

Riwiera Turecka

Lonicera Resort

Ultra all inclusive
8 dni już od2 761 
-30 %
fm
Sb 25.09.2021

Riwiera Turecka

Lonicera World

Ultra all inclusive
8 dni już od1 941 
-30 %
fm
Sb 25.09.2021

Riwiera Turecka

Monte Carlo

All inclusive
8 dni już od2 281 
-30 %
fm
śr 09.06.2021

Riwiera Turecka

tripAdvisor

Insula Resort

All inclusive

Wakacje na Riwierze Tureckiej - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Riwiera Turecka z takimi miejscowościami, jak Alanya, Side i Antalya jest najczęściej odwiedzaną przez Europejczyków częścią Turcji. Piaszczyste mniejsze i większe plaże przyciągają rodziny z dziećmi. Dopełnieniem urlopu w Turcji są dobrze zachowane zabytki, wielobarwna kultura Wschodu i atrakcje przyrodnicze. Ośrodek Belek oferuje wysokiej jakości pola golfowe.

CITY TOUR ANTALYA

Półdniowa wycieczka do największego miasta Riwiery Tureckiej, metropolii Antalya, czasem nazywanej również Perłą Adriatyku, która łączy teraźniejszość z historią. Po południu wyjazd do Antalyi zwiedzanie zabytkowej części miasta oraz zakupy w centrum. W programie wizyta w akwarium, gdzie znajduje się podwodny tunel o długości 131 metrów i zwiedzanie miniaturowego miasta tureckich zabytków. Ta wycieczka organizowana jest z miejscowości Belek, Antalya, Kemer.

REJS STATKIEM – WYBRZEŻE KEMER

Nie przegap tego wyjątkowego rejsu wzdłuż turkusowych zatok południowego wybrzeża Kemer. Rejs rozpoczyna się na przystani w Kemer - Olympos. Odbywa się wzdłuż wybrzeża po malowniczej okolicy, pośród wspaniałych lasów sosnowych. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej urokliwych wycieczek na całej Riwierze Tureckiej. Podczas rejsu będą Państwo mieli okazję popływać w krystalicznie czystym morzu u podnóży gór Taurus. W malowniczej scenerii zobaczyć można mityczną górę Olympos, następnie zjeść lunch na pokładzie statku i kontynuować żeglugę pomiędzy trzema wyspami. Po kolejnym postoju na odświeżającą kąpiel, statek rozpocznie podróż powrotną do przystani w Kemer. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić w czasie tej podróży jest pełen relaks i zgromadzenie pięknych wspomnień. Ta wycieczka organizowana jest tylko z rejonu Kemer.

PAMUKKALE

Podczas tej wycieczki odwiedzicie unikalne atrakcje przyrodnicze, których zdjęcia zdobią wiele przewodników turystycznych. Ten "Bawełniany Zamek", jak trafnie nazywają go Turcy, składa się z trawertytowych kaskad wodospadów i jezior, po których płynie ciepła (35 ° C) woda nasycona wapniem. W pobliżu znajdują się ruiny nekropolii Necropolis i starożytnego miasta Hierapolis, które w starożytności było znane ze swoich źródeł termalnych. Podróż autokarem do Pamukkale prowadzi przez dziewicze krajobrazy gór Taurus, gdzie ludzie wciąż żyją w tradycyjny sposób. Po drodze jest przystanek na śniadanie, a po wizycie w Pamukkale - przerwa na lunch. Ceny zawierają śniadanie, jeden główny posiłek (napoje dodatkowo płatne) i wstęp do Necropolis i Hierapolis. Cena nie obejmuje wejścia do Antycznego basenu.

TAHTALI

Góra Tahtali znajduje się na południowym wybrzeżu Riwiery Tureckiej w rejonie Kemer, a jej wysokość wynosi 2,365 m.n.p.m.. Turyści odwiedzający Tahtali mają wspaniały widok na malowniczą okolicę oraz niekończące się morze. Osoby spragnione wrażeń mogą wybrać niesamowity przejazd nowym wyciągiem krzesełkowym, którego hasło brzmi "Sea to Sky". Ta wycieczka organizowana jest tylko z rejonu Kemer.

DELFINARIUM

Odwiedź wyjątkowe delfinarium gdzie będziesz miał okazję zbliżyć się do delfinów, pływać z nimi i zrobić zdjęcie (to dodatkowo płatne atrakcje). Cena obejmuje transport, bilety wstępu i przewodnika.

Programy wycieczek mogą być zmienione. Aktualne i szczegółowe programy wycieczek wraz z cenami dostępne są u rezydentów. Opłaty za bilety wstępów nie są wliczone w cenę wyceczki.

Odległość od lotniska

Alanya
130 km
Antalya
15 km
Belek
35 km
Side
65 km

Odległość od lotniska

Alanya
130 km
Antalya
15 km
Belek
35 km
Side
65 km