Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

03.02.2020 - Z Sun & Fun Holidays z Rzeszowa do Tunezji

W sezonie Lato 2020 będzie można polecieć z Sun & Fun Holidays z Rzeszowa do Monastiru. Lider organizacji wypoczynku w Tunezji wśród polskich touroperatorów oferuje ponad 60 hoteli w ulubionych nadmorskich kurortach. Na klientów rezerwujących ofertę wcześniej czekają nawet 35% rabaty i pakiet dodatkowych korzyści.

Już od 11 czerwca mieszkańcy województwa podkarpackiego będą mogli wylecieć na wakacje do Tunezji bezpośrednio z lotniska Rzeszów-Jasionka. Loty będą realizowne liniami Nouvelair Airlines do końca września, raz w tygodniu w czwartek. 90 czyli połowę miejsc w samolocie do Monastiru wyczarterowało biuro podróży Sun & Fun Holidays, które może pochwalić się największą ofertą w Tunezji wśród polskich touroperatorów. W 2019 roku co czwarty polski turysta jadący z biurem podróży do Tunezji był klientem Sun & Fun Holidays. W tym roku touroperator planuje wysłać do tego kraju ponad 35 tysięcy turystów. Biuro oferuje wyloty z 6 lotnisk, w tym także z Rzeszowa.

- Bardzo cieszymy się na współpracę z portem lotniczym Rzeszów-Jasionka, i z tego, że naszym kierunkiem będzie właśnie Tunezja, w której sprzedaży jesteśmy liderem. - powiedział Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays. - Mamy nadzieję, że dzięki bezpośredniemu połączeniu jeszcze więcej mieszkańców województwa podkarpackiego będzie mogło udać się na wakacje. Liczymy również na to, że dzięki dużemu potencjałowi lotniska oraz sile ponad 70-ciu współpracujących z nami lokalnych biur agencyjnych rozszerzymy siatkę wylotów w kolejnym sezonie. - dodał.

Tunezja to jeden z najpopularniejszych kierunków wypoczynku Polaków. Jej wizytówką są szerokie, piaszczyste plaże, ciepłe, błękitne morze i bardzo dobra baza hotelowa. W sezonie Lato 2020 w portfolio Sun & Fun Holidays w Tunezji Kontynentalnej znalazło się ponad 60 hoteli położonych w najpiękniejszych jej kurortach jak: Hammamet, Sousse, Skanes-Monastir czy w słynącej z iście „karaibskiej” plaży Mahdii. To zarówno obiekty dla dorosłych, jak i rodzinne hotele z aquaparkami i atrakcjami dla najmłodszych. Większość z nich touroperator posiada na wyłączność.

- Krótki, bo zaledwie 3 h przelot, fantastyczne plaże i bardzo dobry stosunek ceny do jakości to główne atuty Tunezji, której popularność nie ustaje. - mówi Semir Hamouda. - My dokładamy do tego starannie wyselekcjonowane hotele, z których zdecydowana większość jest dostępna wyłącznie w naszej ofercie. Wśród nich znalazły się 3 obiekty klubowe Croco Club i Blue Club z polskimi animatorami, w których zapewniamy szereg atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Co istotne, w każdym hotelu, do którego wysyłamy turystów gwarantujemy profesjonalną opiekę polskich rezydentów. - dodaje.

Obok walorów wypoczynkowych, do Tunezji przyciąga turystów również bezkresna Sahara oraz unikalne zabytki jak np. znajdujacy się w El Jem trzeci pod względem wielkości rzymski amfiteatr na świecie czy legendarna Kartagina. Podczas wycieczek fakultatywnych oferowanych przez Sun & Fun Holidays można zobaczyć także m.in. zjawiskową dzielnicę artystyczną Tunisu - Sidi Bou Said czy leżace na pustyni miasteczko Tataouine, gdzie kręcono „Gwiezdne Wojny”.

Ile kosztują wakacje all inclusive w Tunezji? Tygodniowy wypoczynek z Sun & Fun Holidays w 3,5 gwiazdkowym hotelu Nesrine to koszt już od 1645 zł/os., natomiast w 4-gwiazdkowym Caribbean World Monastir już od 1965 zł/os. W szczycie sezonu np. w lipcu za tygodniowe wakacje w 4-gwiazdkowych klubach z polską animacją zapłacimy za rodzinę (2 osoby dorosłe i dziecko): w Caribbean World Monastir od 5340 zł, a w położonym przy jednej z najpiękniejszych tunezyjskich plaż hotelu Caribbean World Mahdia od 6180 zł. Aktualnie w Sun & Fun Holidays trwa promocja First Call - na razerwujacych ofertę wcześniej czekają nawet 35% zniżki oraz pakiet dodatkowych korzyści obejmujący m.in.: gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji oraz tylko 15 % zaliczkę. Więcej na www.sunfun.pl


Publikacje Pn 03. 02. 2020


Do pobrania