Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

Sun & Fun Holidays stawia na bezpieczeństwo i elastyczność przy rezerwacji wakacji Lato 2021

Sun & Fun Holidays startuje ze sprzedażą oferty Lato 2021. W przedsprzedaży, biuro podróży umożliwia rezerwację flagowych obiektów ze zniżkami sięgającymi 35%, a także z pakietem dodatkowych korzyści. To m.in. większa ochrona Klientów podczas wakacji oraz elastyczność rezerwacji, które zdaniem touroperatora będą kluczowe dla podróżujących w najbliższym sezonie.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 01.05-31.10.2021. W okresie tzw. przedsprzedaży, której pierwszy etap potrwa do 15.11.2020 można zarezerwować miejsca w najchętniej wybieranych hotelach na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach tj.: w Tunezji Kontynentalnej, na Djerbie, w Bułgarii (przeloty do Warny i Burgas), na Riwierze Tureckiej, a także w Egipcie w regionach: Hurghada i Marsa Alam. To przede wszystkim obiekty oferowane na wyłączość, dostępne tylko w ofercie Sun & Fun Holidays jak np. znane sieci hotelowe: Sunrise w Egipcie czy Caribbean w Tunezji. Sukcesywnie touroperator będzie wprowadzał do sprzedaży kolejne obiekty a pełna oferta Lato 2021 będzie dostępna w listopadze. W sezonie Lato 2021 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia i z Poznania. Swoją ofertę Sun & Fun Holidays kieruje do osób szukających dobrze zorganizowanych wakacji z opieką polskojęzycznych rezydentów. To wypoczynek w wyselekcjanowanych hotelach z urozmaiconym pakietem all inclusive, dostępem do aquaparków, czy też z bogatym programem aktywności. Podobnie jak w poprzednich sezonach, wizytówką Sun & Fun Holidays będą kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club, które touroperator zaoferuje na wszystkich kierunkach. Obok benefitów cenowych, priorytetem dla touroperatora przy tworzeniu „pakietu First Call”, było zapewnienie Klientom elastycznych warunków rezerwacji oferty, a także jak największego komfortu podczas podróży i wypoczynku.

- Polacy pragną podróżować i nie chcą rezygnować z wakacji za granicą z powodu panującej pandemii. - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays. - Ci, którzy zdecydowali się na wyjazd w tym sezonie, wrócili zadowoleni i zaskoczeni dbałością o procedury sanitarne i bezpieczeństwa, które w takich krajach jak Egipt czy Tunezja są bardzo przestrzegane. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej sytuacji planowanie podróży może być utrudnione, stąd też tak wiele udogodnień w rezerwacji naszej oferty, które mają zapewnić Klientom spokojny wyjazd, a także pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów - dodaje.

Co Sun & Fun Holidays oferuje Klientom, którzy zarezerwują wakacje w okresie przedsprzedaży? Oprócz atrakcyjnych rabatów, najważniejszą informacją jest fakt, że aż do 30 dni przed wylotem bezkosztowo i wielokrotnie będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian - można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel. Po drugie, każdemu Klientowi biuro podróży zapewnia rozszerzone ubezpieczenie MAX zawierające m.in. ochronę Covid-19: pokrycie kosztów leczenia i transportu powstałych na skutek pandemii choroby zakaźnej. Promocja Sun & Fun Holidays uwzględnia także okoliczności, kiedy Klient nie zostanie dopuszczony do wylotu z powodu objawów COVID-19 (ostatecznie diagnoza zarażenia Covid-19) lub zostanie poddany obowiązkowej kwarantannie przed jej rozpoczęciem, co ostatecznie uniemożliwi jej realizację. W takim przypadku zarówno on, jak i towarzyszące mu osoby będą mogły zmienić termin wyjazdu. Atutem rezerwacji wakacji w Sun & Fun Holidays są również dogodne warunki płatności za imprezę - zaliczka wynosi jedynie 10% i jest jedną z najniższych na rynku, reszta kwoty może zostać uregulowana aż do 30 dni przed wylotem. Co istotne, w przypadku rezygnacji z wycieczki do miesiąca przed wylotem, Klient traci wyłącznie zaliczkę. Warto także podkreślić, że oferty nie zwierają żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Pozostałe bonusy First Call to m.in. gwarancja niezmienności ceny, a także rabaty dla grup i stałych Klientów.


Publikacje Śr 21. 10. 2020