Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

Lato 2022 z Sun & Fun Holidays już w sprzedaży!

Już można zaplanować kolejne wakacje z Sun & Fun Holidays. Biuro podróży startuje ze sprzedażą Lata 2022 z ofertą ponad 60 flagowych hoteli. Touroperator zapewnia dużą elastyczność przy wczesnej rezerwacji oferty i sięgające 35% zniżki.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 01.05-31.10.2022. To ponad 100 kluczowych hoteli, w większości oferowanych na wyłączność touroperatora na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach: Bułgarii (przeloty do Burgas i Warny), Grecji (wyspa Samos), Riwierze Tureckiej, Tunezji kontynentalnej i na Djerbie oraz w Egipcie w regionach: Hurghada, Marsa Alam i Sharm El Sheikh. W sezonie Lato 2022 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania i Gdańska.

- Ostatni sezon pokazał jak bardzo Polacy czekali na powrót na wakacje do zagranicznych kurortów - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays. - W tym roku ruszamy więc wcześniej, mając świadomość, że turyści wrócili do podróżowania i wielu z nich będzie skłonnych do planowania wakacji z wyprzedzeniem. Jakościowa oferta z flagowymi hotelami Sun & Fun Holidays, duże zniżki i co najważniejsze - elastyczne warunki rezerwcji - które gwarantujemy w przedsprzedaży, na pewno będą dużym motywatorem - dodaje.

Touroperator kieruje swoją ofertę do miłośników dobrze zorganizowanych wakacji, którym zależy na wypoczynku w atrakcyjnych turystycznie regionach w wyselekcjonowanych hotelach z dobrą infrastrukturą, urozmainonym all inclusive, ciekawym programem aktywności i opieką polskojęzycznych rezydentów. Na wszystkich kierunkach Sun & Fun Holidays zaoferuje kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club.

- Jednym z hitów tego lata była zielona wyspa Samos - mówi Semir Hamouda. - Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów i agentów, z którymi współpracujemy, co skłoniło nas do zwiększenia oferty na tym kierunku. W sezonie Lato 2022 będzie można udać się tam nie tylko z Katowic, ale również z Warszawy. Dzięki wielu obiektom oferowanym na wyłączność, z kluczowym, własnym hotelem: Blue Style Resort 4*, proponujemy na Samos bardzo konkurencyjną ofertę - dodaje.

Sun & Fun Holidays rozwija się także mocno w Egipcie. W ostatnim czasie mocno promował kierunek oferując przeloty praktycznie przez cały czas pandemii, co zaowocowoało dobrymi kontraktami na przyszły sezon. Obok flagowej sieci Sunrise, z której touroperator jest znany, w portfolio pojawi się wiele nowych hoteli. Największy rozwój biuro podróży przewiduje w rejonie Marsa Alam, do którego będzie latać aż 2 dni w tygodniu.

Na klientów, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup wakacji, czekają nawet 35% zniżki i bardzo elastyczne warunki rezerwacji.

- Zapewnienie komfortowych warunków rezerwacji z ochroną na wypadek konieczności zmiany planów wydaje się być kluczowa w czasach pandemi - mówi Semir Hamouda. Dlatego też nasi klienci mają zapewnioną m.in.: możliwość wielokrotnej, dowolnej zmiany rezerwacji a nawet mogą odwołać wyjazd bez kosztów decydując się na przyjęcia vouchera (na nową imprezę) w kwocie wpłaconej zaliczki - dodaje.

Co Sun & Fun Holidays oferuje Klientom, którzy zarezerwują wakacje w okresie przedsprzedaży? Oprócz atrakcyjnych rabatów, najważniejszą informacją jest fakt, że aż do 30 dni przed wylotem bezkosztowo i wielokrotnie będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian - można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel. Za promocyjną cenę 39 zł/os. mogą także skorzystać z usługi zmiany terminu na wypadek zachorowania na Covid -19 lub kwarantanny (taką okoliczność będzie można zgłosić nawet w dniu wylotu). Atutem rezerwacji wakacji w Sun & Fun Holidays są również dogodne warunki płatności i odwołania rezerwacji. W przypadku rezygnacji z wycieczki do miesiąca przed wylotem, klient nic nie traci - może zdecydować się na przyjęcie vouchera w kwocie wpłaconej zaliczki. Warto także podkreślić, że oferty Sun & Fun Holidays nie zwierają żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Pozostałe bonusy First Call to m.in. gwarancja niezmienności ceny, a także rabaty dla grup i stałych Klientów.


Publikacje Wt 14. 09. 2021