Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

Finał konkursu Queen of Poland z Sun & Fun Holidays na Djerbie

Finał Queen of Poland 2021, będący polską edycją międzynarodowego konkursu Queen of the World odbył się w tym roku w dniach 6-13 czerwca na słonecznej Djerbie. Głównymi partnerami przedsięwzięcia było biuro podróży Sun & Fun Holidays specjalizujące się w organizacji wakacji w Tunezji oraz Urzęd do Spraw Turystyki Tunezji ONTT. O koronę walczyło 14 kandydatek wybranych z całej Polski.

Cieszymy się, że mogliśmy jako Sun & Fun Holidays wziąć udział w tym dużym, medialnym przedsięwzięciu TV Polsat oraz agencji Maxima Models i promować zarówno Tunezję, jak i nasze biuro podróży. Dziewczyny i ekipa (ponad 50 osób) spędzili z nami tydzień, podczas którego chcieliśmy pokazać różnorodność wyspy i jej lokalny koloryt. Relacja z wyjazdu oraz finału w TV- Polsat zapowiadana zapowiadana jest w sierpniu.

Djerba - wyspa wielu możliwości

Przejażdżka konno na plaży, dżipy o zachodzie słońca, tradycyjne targowanie na Houmt Souk, wizyta w pracowni lokalnego artysty, beach party z tańcem na plaży... Oj działo się na tegorocznym finale Queen of Poland! W międzyczasie dziewczyny trenowały do gali, co przy tak napiętym grafiku było prawdziwym wyczynem. Wycieczka na słynną wyspę Flamingów z pewnością długo pozozostanie w pamięci uczestniczek Queen of Poland. Chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, że w odległości zaledwie 3 h od Polski, istnieje tak bajkowe miejsce. Podczas rejsu z Djerby na wyspę, który trwał ok. godziny, piraci porwali gości do zabawy i tańca. Statek był też idealnym miejscem na sesje. Plażowanie było czystą przyjemnością. Tutejsza plaża z miękkim piaskiem i turkusowym morzem może konkurować z najpiękniejszymi na świecie. Był też czas na prawdziwą ucztę w stylu pirackim z tańcem, rybą z grilla i idealną, miętową herbatą na upały.

Magia pustyni zawsze porywa!

Trudno wyobrazić sobie wakacje w Tunezji bez wycieczki na pustynię. Uczestniczki Queen of Poland miały okazję poznać różnorodność krajobrazową tego kraju podczas jednej z wypraw. Pustynia była plenerem dla wielu filmów, clipów muzycznych i sesji modowych. Ekipa dotarła też to magicznego Tatooine. Nazwa miasteczka brzmi znajomo? To ona zainspirowała Georga Lucasa do wymyślenia pustynnej planety Tatooine w „Gwiezdnych Wojnach” a zabytkowe spichlerze w tym mieście zostały użyte jako tło dla Epizodu I.

Queen of Sun & Fun Holidays

Sam finał i gala konkursu Queen of Poland miały miejsce w pięknym otoczeniu Casino na Djerbie. Komisja, której przewodniczącą była Natalia Knap, dyrektor marketingu Sun & Fun Holidays wybrała Queen of Poland. Wygrała charyzmatyczna Karolina Marczyńska, 24-latka z Szamocina. Jej zaangażowanie, otwartość i uśmiech zauroczyły jurorów. Karolina też pięknie śpiewa i nie raz podczas wyjazdu uczestnicy mogli jej posłuchać. Chce zostać piosenkarką czego jej życzymy. Jako Queen of Poland wygrała m.in. voucher na wycieczkę z Sun & Fun Holidays. Oprócz głównego tytułu, przyznano 7 tytułów komplementarnych, w tym m.in. Queen of Sun& Fun Hol idays. Została nią 21-letnia Sandra Matlak z Warszawy, studentka Politechniki Warszawskiej. Sandra włada kilkoma językami i chce pracować w zarządzaniu. Jest pogodna, niezwykle pozytywna, odważna, ma bardzo zgrabną figurę i jest zawsze uśmiechnięta - właśnie taka, jak powinna być Queen of Sun & Fun! Sandra w nagrodę pojedzie z nami do Tunezji.

Tunezja zawsze w modzie!

Tunezja to jeden z najpopularniejszych kierunków wypoczynku Polaków. Biuro podróży Sun & Fun Holidays odnotowuje wyższy poziom sprzedaży w porównaniu a analogicznym okresem dobrego dla biur podróży - 2019 r. W sezonie Lao 2021 oferuje przeloty do Tunezji z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania i Rzeszowa.Bajkowe plaże w zasięgu 3 h samolotem, turkusowe, ciepłe już o tej porze morze, dobre hotele z aquaparkami i centrami thalassoterapii, unikalne walory krajobrazowe i kulturowe - czego chcieć więcej od udanych wakacji? Wyróżnikiem Tunezji jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości – przed sezonem można spędzić tu tygodniowe wakacje all inclusive w 4 gwiazdkowym hotelu już od 1300-1500 zł/os., w szczycie sezonu od 2 tys zł/os. Na wzrost zainteresowania kierunkiem niewątpliwie wpłynęło też poluzowanie wymogów wjazdowych: od 01.06.2021 bez testu PCR mogą wjechać tam ozdrowieńcy, osoby zaszczepione i dzieci do 12 lat.

Foto: Albin Marciniak


Publikacje Cz 17. 06. 2021