Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

Anulacja imprez turystycznych do Egiptu z datą wylotu do 30.09

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz spowodowaną przez nią reorganizacją siatki połączeń, informujemy o anulowaniu imprez turystycznych do Sharm el Sheikh i Marsa Alam organizowanych przez Blue Style Sp. z o. o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays) z datą wylotu do 30.09.2020 r.

W związku z powyższym, wszystkie umowy o udział w imprezie turystycznej do Sharm el Sheikh i Marsa Alam obejmujące imprezy rozpoczynające się w terminie do dnia 30.09.2020 r. zostają rozwiązane na podstawie art. 47 ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Przypominamy o rozwiązaniach, które oferujemy:

  • bezkosztowa zmiana terminu wakacji na wylot w terminie od 01 października do 31 października 2020 z zachowaniem ceny z pierwotnej Umowy (lub niższej jeśli na wybrany termin cena w systemie rezerwacyjnym jest niższa niż na umowie); przy zachowaniu tych samych uczestników, długości pobytu, wieku dziecka*, trasy przelotu, hotelu, typu pokoju,wariantu ubezpieczenia,
  • zmianę rezerwacji na dowolną ofertę dostępną aktualnie w sprzedaży na lato 2020 lub zimę 2020/2021 po aktualnych cenach w systemie,
  • bezkosztową zmianę terminu wakacji na sezon Lato 2021 z zachowaniem ceny z pierwotnej Umowy przy zachowaniu tych samych uczestników, długości pobytu, wieku dziecka*, trasy przelotu, hotelu oraz typu pokoju, data wylotu (+/- 2dni, w porównaniu z pierwotną umową w zależności od możliwości przelotu tego dnia),
  • voucher o wartości 100% wpłaconych środków do wykorzystania na wakacje z terminem wylotu do 31.10.2022 r.
    Dodatkowa zniżka 5% ważna do 31.01.2021 r. w przypadku dokonania rezerwacji na minimum 60 dni przed wylotem.

* wiek dziecka na nowej rezerwacji nie może powodować zmiany zniżki dla dziecka, dziecko poniżej 2 lat (Infant) nadal musi mieć poniżej 2 lat.

W sytuacji gdy Klient nie zdecyduje się na skorzystanie z żadnej z powyższych propozycji, zwrot wpłaconych środków nastąpi na zasadach określonych w art. 15k ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (tzw. Tarcza Antykryzysowa).

W celu dokonania niezbędnych formalności, prosimy o zgłaszanie się do biur, w których zawierali Państwo swoje umowy. Szczegółowych informacji udziela także Centrum Obsługi Klienta Sun&Fun Holidays pod numerem 32/205-43-90,91, mail: rezerwacje@sunfun.pl.

W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,
Zarząd Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)


Publikacje Pn 24. 08. 2020