Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

17.03.2020 - Komunikat w związku z anulacją imprez turystycznych z datą wylotu do 27.03.2020

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją rządu Rzeczpospolitej Polskiej o wstrzymaniu międzynarodowego ruchu lotniczego, informujemy o zawieszeniu imprez turystycznych z datą wylotu do 27.03.2020.

Wszystkim naszym Klientom przebywającym aktualnie za granicą zapewniamy powrót do kraju czarterami. Większość z nich już jest w Polsce, pozostali są na bieżaco informowani przez rezydentów o terminach i godzinach wylotu. Przypominamy, że w związku z najnowszymi wytycznymi, obywatele polscy po przekroczeniu granicy zostaną skierowani na 14-dniową, domową kwarantannę. Szczegółowe informacje na ten temat są udzialane przez odpowiednie służby na lotniskach po przylocie.

Chcemy zapewnić, że intensywnie analizujemy sytuację i wspólnie szukamy rozwiązań. Ponieważ są to wyjątkowe, niespotykane wcześniej okoliczności, jesteśmy zobligowani do informowania o ich wpływie na zawarte umowy i w związku z tym będziemy kontaktować się z Klientami w celu zmiany terminów wycieczek na preferencyjnych warunkach. Ze względu na duże zapotrzebowanie na zmiany dat wycieczek, oferowana usługa będzie świadczona do wyczerpania dostępnych pojemności.

Dla wszystkich Państwa, którzy mieli w tym czasie zaplanowane wakacje pozostajemy do dyspozycji zapewniając profesjonalną pomoc w wyborze nowej oferty. Mamy nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie poprawie i już wkrótce będziemy mogli cieszyć się odpoczynkiem na zagranicznych wakacjach.

W celu dokonania niezbędnych formalności, w pierwszej kolejności prosimy o zgłaszanie się do biur, w których dokonali Państwo rezerwacji. Kontakt z Sun & Fun Holidays jest także możliwy pod numerem 32/205-43-90,91, mail: rezerwacje@sunfun.pl. Na wszystkie Państwa pytania staramy się odpowiadać na bieżąco, ale prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w oczekiwaniu na informacje.

Z poważaniem,

Zarząd Blue Style Sp. z o.o. (właściciel marki Sun&Fun Holidays)


Publikacje Wt 17. 03. 2020