Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

04.09.2020 - Bezpieczne wakacje w Egipcie – duże ułatwienia dla lecących z Sun&Fun Holidays

10 września Sun & Fun Holidays wznawia loty do Egiptu. Touroperator pokryje koszty testów na Covid-19, a także rozszerzonego ubezpieczenia uwzględniającego m.in. skutki pandemii. Biuro podróży zwróci również wpłatę za imprezę w przypadku, kiedy wyniki testu okażą się dodatnie.

Już 10 września pierwsi turyści polecą z Sun&Fun Holidays do Egiptu. Touroperator wznawia rejsy do Hurghady oferując przeloty w czwartki i w niedziele z Warszawy i z Katowic. Obok Tunezji, Egipt jest głównym kierunkiem w portfolio touroperatora, który w samym regionie Hurghady oferuje ponad 30 hoteli, w tym wyłączność w znanej i lubianej przez polskich klientów sieci Sunrise.

Zgodnie z najnowszymi wymogami, od 1 września podróżni przekraczający granicę Egiptu są zobowiązani do okazania negatywnego wyniku testu PCR na Covid-19, wykonanego 72h przed planowanym lotem. Dużym ułatwieniem dla turystów nieposiadających ww. testu jest możliwość poddania się badaniom w kierunku Covid-19 także po przylocie na lotnisku w Egipcie. Koszt badania wynosi 30 USD/os. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat.

Chcąc jak najbardziej ułatwić Klientom procedurę, a także uniknąć narażania ich na dodatkowe opłaty - Sun &Fun Holidays pokryje koszty testu wykonywanego na lotnisku w Hurghadzie. Dbając o poczucie bezpieczeństwa, zapłaci także za rozszerzone ubezpieczenie - wariant MAX obejmujący m.in. pokrycie kosztów leczenia, transportu i repatriacji w kwocie aż do 20 000 Euro w przypadku pandemii choroby zakaźnej, a także skutki zdarzeń pod wpływem alkoholu. Ale to nie wszystkie ułatwienia oferowane przez touroperatora.

- Polacy kochają wakacje w Egipcie i czekają na powrót tego kierunku - mówi mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays. - Oczywiście kluczowym tematem pozostaje bezpieczeństwo i kwestia zapewnienia im jak największego komfortu podróży i wypoczynku. Dlatego też oprócz kosztów testu w Egipcie czy dodatkowego ubezpieczenia, podjęliśmy decyzję o zwrocie kosztów za imprezę, jeśli wyniki testu okażą się pozytywne. - dodaje.

Klienci Sun&Fun Holidays, którzy nie będą mogli wylecieć na wakacje do Egiptu ze względu na dodatni wynik testu lub przebywanie na kwarantannie (ich lub najbliższej rodziny), w ciągu 7 dni otrzymają od touroperatora pełen zwrot wpłaty za imprezę. W przypadku osób, które zdecydują się na badanie w Egipcie i tam uzyskają wynik pozytywny - Sun&Fun Holidays zwróci koszty świadczeń hotelowych zapewniając im opiekę na miejscu, pobyt i powrót z wyjazdu.

Specjalne warunki obowiązują zarówno dla istniejących rezerwacji pakietowych, jak i dla nowych, założonych do 16 września 2020 roku i dotyczą wylotów do końca sezonu letniego czyli do 25 października 2020.

Klienci, którzy wykupią w Sun&Fun Holidays sam przelot są zobowiązani do okazania negatywnego wyniku testu PCR na Covid-19, wykonanego 72h przed planowanym lotem.

Sun&Fun Holidays zwraca uwagę, że nowe procedury wprowadzone dla większego bezpieczeństwa w Egipcie nie bedą uciążliwe dla podróżnych. Po badaniu na lotnisku, turyści od razu udają się transferem z zachowaniem zasad sanitarnych do zarezerwowanego hotelu. W przypadku pozytywnego wyniku testu po 24h Klient będzie przenoszony jest do specjalnie przygotowanej sekcji w tym samym hotelu. W razie hospitalizacji lub przedłużenia pobytu, koszty leczenia pokrywane są przez rząd egipski, zakwaterowania przez hotel a powrót przez biuro podróży.

Bezpieczne wakacje w Egipcie

Egipt to jeden z najpopularniejszych kierunków wypoczynku Polaków. Jej wizytówką jest gwarancja słońca, ciepłe morze z unikalnymi rafami koralowymi, a także bardzo dobra baza hotelowa. Ile kosztują wakacje all inclusive w Egipcie z Sun & Fun Holidays? Tygodniowy wypoczynek w 4- gwiazdkowym hotelu z all inclusive to koszt od 1941 zł/os. Więcej na www.sunfun.pl

...............................................................

Dalszych informacji udzieli:

Magda Plutecka

PR & Marketing Manager Sun&Fun Holidays

tel.: +48 518868662, +48 22 257 08 85, email: m.plutecka@sunfun.pl


Publikacje Pt 04. 09. 2020