Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

06.09.2019 - Sun&Fun rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2020!

Warszawa, 06.09.2019

Sun&Fun rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2020!

Biuro podróży Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato. Już można zarezerwować najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach takich jak: Egipt (Hurghada i Marsa Alam) a także Tunezja kontynentalna i Djerba. W okresie przedsprzedaży „First Call”, który potrwa do 30.09.2019, touroperator oferuje sięgające 35% rabaty i atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści m.in.: najniższą na rynku zaliczkę wynoszącą 5% oraz możliwość bezpłatnej, dowolnej i wielkokrotnej zmiany rezerwacji.

Sukcesywnie w sprzedaży pojawią się kolejne obiekty oraz propozycje wypoczynku w Egipcie w Sharm El Sheikh, w Turcji, Bułgarii, Albanii oraz w Grecji na Krecie. W sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z kilku lotnisk lokalnych - Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

- Start sprzedaży jest odpowiedzią na potrzeby polskich klientów, którzy coraz wcześniej planują wakacje - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun. - Obok atrakcyjnych zniżek, priorytetem dla kupujących jest przede wszystkim nieograniczony wybór oferty. Te najlepsze hotele sprzedają się stosunkowo szybko np. obiekty znanej sieci Sunrise, które mamy na wyłączność w Egipcie, rezerwują się już na początku roku. Nowością i dużym udogodnieniem dla klientów, którzy dokonają rezerwacji w Sun&Fun w okresie przedsprzedaży, będzie możliwość bezpłatnej i co istotne - wielkokrotnej zmiany rezerwacji. To oznacza, że nie muszą się martwić jeśli ich plany urlopowe się zmienią. - dodaje.

Klienci, którzy zaplanują wakacje w Sun&Fun do końca września, będą mogli dowolnie i wielokrotnie zmieniać swoją rezerwację - hotel, termin, długość pobytu czy kierunek wyjazdu - aż do połowy stycznia 2020 r. Atutem wczesnej rezerwacji jest też bardzo niska, bo wynosząca zaledwie 5% zaliczka. Warte podkreślenia są także promocyjne warunki ewentualnego odstapienia od umowy - w przypadku rezygnacji z imprezy do 15.01.2020 traci się tylko wspomnianą zaliczkę. W ramach First Call, biuro podróży zapewnia również gwarancję niezmienności ceny oraz 2% rabaty dla stałych klientów czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz. Nowością jest 2% zniżka dla „mini grup” liczących co namniej 7 osób. Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100%.

Pierwsze oferty Lato 2020 są już dostępne w systemach rezerwacyjnych a klienci mogą uzyskać informacje na ten temat zarówno na stronie internetowej www.sunfun.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju.


Publikacje Pt 06. 09. 2019


Do pobrania