Hurghada

Hurghada jest jednym z najmodniejszych i najbardziej znanych kurortów wypoczynkowych w Egipcie.Wszystko o Hurghadzie

8 dni już od 1 691 

8 dni już od2 821 
-36 %
fm
Pn 24.08.2020

Hurghada

Sentido Mamlouk Palace

All inclusive
8 dni już od3 001 
-28 %
fm
Nd 21.06.2020

Hurghada

Sunrise Garden Beach Resort & Spa

All inclusive
8 dni już od3 061 
-36 %
fm
Cz 13.08.2020

Hurghada

Meraki Beach Resort (by Sunrise Hotels Group)

All inclusive
8 dni już od3 511 
-29 %
fm
Nd 21.06.2020

Hurghada

Sunrise Romance Resort

All inclusive
8 dni już od3 551 
-28 %
fm
Nd 21.06.2020

Hurghada

Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort

All inclusive
8 dni już od2 880 
-30 %
fm
Nd 21.06.2020

Hurghada

Sunrise Holidays Resort

All inclusive
8 dni już od2 801 
-28 %
fm
Nd 21.06.2020

Hurghada

Fort Arabesque

All inclusive
8 dni już od2 310 
-32 %
fm
Cz 15.10.2020

Hurghada

Aqua Joy Resort (by Sunrise Group)

All inclusive
8 dni już od2 501 
-33 %
fm
Cz 17.09.2020

Hurghada

tripAdvisor

Labranda Royal Makadi

All inclusive
8 dni już od2 211 
-31 %
fm
Cz 22.10.2020

Hurghada

Sindbad Club Aqua Hotel And Spa

All inclusive
8 dni już od2 275 
-32 %
fm
Cz 08.10.2020

Hurghada

tripAdvisor

Coral Sun Beach

All inclusive
8 dni już od2 961 
-31 %
fm
Cz 09.07.2020

Hurghada

Jaz Aquamarine

All inclusive
8 dni już od2 691 
-31 %
fm
Nd 04.10.2020

Hurghada

Jaz Aquaviva

All inclusive

Wakacje w Hurghadzie - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Niegdyś wioska rybacka, dziś kurort oferujący długie, piaszczyste plaże, rafy koralowe oraz nowoczesne hotele. Wielbicieli lokalnych atrakcji zauroczy typowy egipski bazar i herbaciarnie. Hurghada jest również świetną bazą wypadową na wycieczki do Luksoru, Karnaku i Kairu.

Podane ceny są orientacyjne. Dostępność wycieczek uzależniona jest od ich terminu i ilości uczestników, program wycieczek może ulec zmiane. Aktualna lista wycieczek dostępna u rezydenta.

KAIR 1 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach nocnych. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Do Kairu dojeżdżają Państwo w godzinach porannych. Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie mogą Państwo m.in. podziwiać największe archeologiczne odkrycie naszych czasów – eksponaty z luksorskiego grobowca faraona Tutenchamona. Obiad w restauracji – w formie szwedzkiego stołu (napoje za opłatą). Giza – 3 Wielkie Piramidy faraonów: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa. Nieopodal największy posąg świata - Sfinks. Następnie chwila czasu w wytwórni esencji perfumeryjnych. Możliwość krótkiego relaksu na rejsie po Nilu (ok. 5$). Powrót ok. godziny 23:00. Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 106$
 • Dziecko: ok. 64$

LUKSOR AUTOBUSEM

Wyjazd w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu. W programie: Kolosy Memnona, dwa posągi przypominające o świetności faraona Amehotepa III. Dolina Królów – miejsce odnalezienia skarbów Tutenchamona (wejście do 3 grobowców królewskich). Zwiedzanie wspaniałej świątyni kobiety - faraona Hatshepsut (ta wspaniała budowla rekonstruowana była m.in. przez polskich archeologów). Zwieńczeniem zwiedzania jest największy zespół świątynny świata – Karnak z jego unikatową Salą Kolumnową, obeliskami oraz wspaniałymi hieroglifami. Wizyta w fabryce alabastru, gdzie można przyjrzeć się metodzie tworzenia kamiennych pamiątek. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu rejsu po Nilu – ok. 30 minutowa przeprawa przez ,,świętą rzekę'' (dodatkowo płatna) Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 106$
 • Dziecko: ok. 64$

KAIR SAMOLOTEM

Wyjazd w godzinach porannych na lotnisko w Hurghadzie (śniadanie w formie suchego prowiantu), jesteśmy w Kairze rano. Program jest taki sam jak podczas jednodniowej wycieczki do Kairu - autobusem. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
Informacja o cenie dostępna na miejscu u Rezydenta

GRAND CITY TOUR

Znakomita okazja, aby zapoznać się z Hurghadą. Wyjazd po obiedzie. Zwiedzanie Grand Akwarium - największego akwarium w Hurghadzie, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć bardzo wiele rodzajów ryb Morza Czerwonego a także, rekiny, żółwie. Po wizycie w akwaium zabierzemy Państwa na przejażdżkę ulicami miasta. Podczas wycieczki zobaczą Państwo: Meczet, Kościół Koptyjski oraz odwiedzą sklep z pamiątkami, w tym Galerię Papirusów . Prosimy o zabranie paszportów i pieniędzy na drobne wydatki.

 • Dorosły: ok. 25$
 • Dziecko: ok. 15$

PRIMA SUN&FUN

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę luksusowym statkiem. Płyniemy przez godzinę do pierwszego postoju na snurkowanie i nurkowanie (Intro diving; sprzęt -maski, rurki, płetwy, kamizelki są w cenie wycieczki) Zobaczymy piękne i niezapomniane widoki. Następnie płyniemy do drugiego postoju na snurkowanie ABC. Następnie płyniemy na wyspę Orange, gdzie relaksujemy się przez około godzinę. Na wyspie napoje są dodatkowo płatne. Wracamy na statek, gdzie podany będzie obiad (owoce morza z napojami w cenie), a później łowienie ryb metodą "drop line", które jest świetną rozrywką. Wracamy do portu, na koniec wycieczki przejażdżka na bananie. Podczas tej wycieczki każdy znajdzie coś dla siebie, aby aktywnie spędzić czas.

 • Dorosły: ok. 85$
 • Dziecko: ok. 45$

Sahara park

OASIS (QUAD)

Wyjazd do centrum quadów, gdzie czeka wiele atrakcji: zwiedzanie TERRARIUM (węże, jaszczurki, kameleony, skorpiony), przejażdżka na quadach oraz na wielbłądach, jazda na spiderach, a na koniec orientalna kolacja. Atrakcją będzie również wieczorne show, gdzie można podziwiać fakira, taniec brzucha, taniec derwisza. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowo napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 50$
 • Dziecko: ok. 25$

QUAD PORANNY

Poranna przejażdżka quadami po pustyni. Prosimy zabrać dodatkowe napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne (można wypożyczyć specjalne okulary na miejscu- koszt 5$) i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 40$
 • Dziecko: ok. 40$

WYSPA GIFTUN BLUE TRIP

Wyprawa na rafy koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę Giftun. Wycieczka ma w programie dwa przystanki (każdy ok. godzinę) na snurkowanie przy rafach. W cenie wycieczki obiad na łodzi oraz sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska). Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Giftun

 • Dorosły: ok. 30$
 • Dziecko: ok. 17$

MAHMEYA PARK NARODOWY

Wyprawa na rafy koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach . Wyjście na ok. 2 godz. na wyspę. W cenie wycieczki obiad na wyspie oraz 2 napoje. sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska) też oferujemy w cenie . Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 85$
 • Dziecko: ok. 45$

NURKOWANIE

Niesamowite przeżycie odkrycia najpiękniejszych raf koralowych Morza Czerwonego ze sprzętem nurkowym pod opieką instruktorów. Oferujemy programy dla amatorów, jak i doświadczonych nurków. Istnieje możliwość zrobienia kursu nurkowego PADI Open Water Diving. Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

 • Dorosły: ok. 45$
 • Dziecko: ok. 45$

ŁODŹ PODWODNA

Ok .3 godzinna wycieczka na rafy koralowe (pod wodą spędzimy około godziny). Mają Państwo szansę przeżyć niepowtarzalną przygodę na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej, która zanurza sie na głębokość 15m.

 • Dorosły: ok. 48$
 • Dziecko: ok. 24$

SINDBAD QUEST

Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. Siedząc w łodzi, będziecie mogli Państwo podziwiać przepiękny podwodny świat Morza Czerwonego. W przerwie będą mieli Państwo czas na snoorkling.

 • Dorosły: ok. 32$
 • Dziecko: ok. 16$

POKAZ DELFINÓW

Wycieczka polecana głównie dla rodzin z dziećmi. Około 45 minutowy pokaz; delfinów, foki, lwa morskiego pozwoli Państwu spędzić relaksujące popołudnie we wspaniałej atmosferze.

Delfini show

 • Dorosły: ok. 38$
 • Dziecko: ok. 19$

PŁYWANIE Z DELFINAMI

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego. Zabawa oraz pływanie z delfinami w basenie pod okiem treserów.
Ważne: osoba biorąca udział w tej atrakcji musi umieć pływać

 • 10 minut: ok. 84$
 • 15 minut: ok. 120$

WENECJA - EL GOUNA

Wycieczka statkiem na rafy. Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy zawarty jest w cenie wycieczki). Potem jest drugi, także godzinny postój na łowienie ryb metodą "drop line". Następnie przerwa na lunch w formie szwedzkiego stołu, a po obiedzie rejs motorówką po siedmiu lagunach w El Gounie. Dalej rejs łodzią ze szklanym dnem, a na koniec wycieczki jeszcze runda na bananie i sofie.

 • Dorosły: ok. 70$
 • Dziecko: ok. 35$

CASCADE ISLAND

Wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na wyspie UTOPIA. Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy zawarty w cenie wycieczki). Potem mamy drugi, także godzinny postój na łowienie ryb metodą "drop line" następnie obiad w formie szwedzkiego stołu. Po obiedzie wypoczynek na wyspie UTOPIA oraz rejs łodzią ze szklanym dnem i wtedy można obserwować podwodne bogactwo Morza Czerwonego. A na koniec jeszcze runda na bananie i sofie.

 • Dorosły: ok. 47$
 • Dziecko: ok. 24$

SHARM EL NAQA

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca, w którym oddacie się przyjmności podziwiania pięknych raf koralowych. Sharm El Naqa (znajdujące się koło 50 km od Hurghady) to urokliwa plaża, na której zażyjecie nie tylko kąpieli słonecznych ale także morskich z użyciem maski, rurki oraz płetw.Ta całodniowa wyprawa będzie niewątpliwie miłą formą relaksu. W trakcie wycieczki obiad oraz sprzęt do snurkowania są w cenie natomiast napoje są dodatkowe płatne.

 • Dorosły: ok. 53$
 • Dziecko: ok. 29$

DOLFIN HOUSE

Wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pływanie z delfinami w otwartym morzu. Pierwszy postój przeznaczony jest na pływanie z delfinami w zatoce Dolfin House gdzie istenie możliwość zobaczenia delfinów, drugi postój jest na snurkowanie (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy zawarty w cenie wycieczki). Obiad w formie szwedzkiego stołu oraz napoje bezalkoholowe w cenie wycieczki.

 • Dorosły: ok. 41$
 • Dziecko: ok. 21$

Hurghada w liczbach

 • +1h
 • 220 V

Odległość od lotniska

Makadi Bay
35 km
El Gouna
35 km
Soma Bay
45 km
Safaga
60 km
Sahl Hasheesh
20 km

Prognoza tygodniowa

 • CLEAR20°C
  Niedziela, 05.04.2020
 • CLEAR26°C
  Poniedziałek, 06.04.2020
 • CLEAR26°C
  Wtorek, 07.04.2020
 • CLEAR25°C
  Środa, 08.04.2020
 • CLEAR24°C
  Czwartek, 09.04.2020

Źródło: www.worldweatheronline.com

Hurghada w liczbach

 • +1h
 • 220 V

Odległość od lotniska

Makadi Bay
35 km
El Gouna
35 km
Soma Bay
45 km
Safaga
60 km
Sahl Hasheesh
20 km

Prognoza tygodniowa

 • CLEAR20°C
  Niedziela, 05.04.2020
 • CLEAR26°C
  Poniedziałek, 06.04.2020
 • CLEAR26°C
  Wtorek, 07.04.2020
 • CLEAR25°C
  Środa, 08.04.2020
 • CLEAR24°C
  Czwartek, 09.04.2020

Źródło: www.worldweatheronline.com