Last Minute - Egipt

W trosce o komfort naszych Klientów, a także chcąc zapewnić im jak największe poczucie bezpieczeństwa, dla rezerwacji pakietowych z wylotem do 25 października, Sun&Fun Holidays pokryje koszty: badania w kierunku COVID-19 po przylocie do Egiptu oraz dodatkowego ubezpieczenia - WARIANT MAX, tym samym zapewniając m.in.: pokrycie kosztów leczenia, transportu i repatriacji w kwocie aż do 20 000 Euro w przypadku pandemii choroby zakaźnej, a także skutki zdarzeń pod wpływem alkoholu.

Jeśli okaże się, że Klient lub bliska mu osoba zachoruje przed wyjazdem na Covid-19 lub nie będzie musiała przebywać na kwarantannie, Sun&Fun Holidays w ciągu 7 dni zwróci wpłatę za imprezę turystyczną. Klienci biura podróży, którzy uzyskają dodatni wynik testu wykonany na lotnisku w Hurghadzie otrzymają zwrot kosztów świadczeń hotelowych, poza tym będą mieli zapewnioną opiekę na miejscu, pobyt w hotelu oraz powrót.

Dodatkowo osoby podróżujące do Egiptu w terminie do końca października 2020 r., są zwolnione z opłaty wizowej.
Specjalne warunki obowiązują bezterminowo zarówno dla istniejących rezerwacji, jak i dla nowych z terminem wylotu do 25 października 2020.

Zapraszając do Egiptu, przypominamy o wprowadzonych standardach bezpieczeństwa. Więcej informacji TUTAJ.

Po wyborze regionu poniżej zostaną wyświetlone wycieczki.