Złote Piaski

Połączenie pięknych plaż, czystego morza, świeżego powietrza i źródeł mineralnych.Wszystko o Złotych Piaskach

8 dni już od 1 311 

8 dni już od1 961 
-29 %
fm
Pt 11.06.2021

Złote Piaski

Prestige Hotel & Aquapark

All inclusive
8 dni już od2 101 
-29 %
fm
Pt 11.06.2021

Złote Piaski

Marina Sunny Day

All inclusive
8 dni już od1 311 
-31 %
fm
Pt 11.06.2021

Złote Piaski

Detelina

BED & BREAKFAST
8 dni już od2 771 
-28 %
fm
Pt 10.09.2021

Złote Piaski

Grifid Club Hotel Bolero

Ultra all inclusive
8 dni już od2 771 
-29 %
fm
Pt 10.09.2021

Złote Piaski

Grifid Marea

Ultra all inclusive

Wakacje w Złotych Piaskach - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Złote Piaski to popularny kurort położony w północnej części Riwiery Morza Czarnego. Region ten oferuje rzadkie połączenie pięknych plaż, czystego morza, świeżego powietrza, źródeł mineralnych i bardzo dobrze rozwiniętej bazy hotelowej, gastronomicznej i rozrywkowej. Wzdłuż wybrzeża rozciąga się 4-kilometrowa plaża pokryta drobnym złocistym piaskiem.

  • Św. Konstantyn i Elena

    Najstarsze uzdrowisko na bułgarskim wybrzeżu położone zaledwie ok 10 km od Warny. Znane jest z licznych źródeł wody mineralnej, leczniczych basenów z gorącą mineralną wodą, a także kompleksów balneologicznych. Położenie na dużym, zielonym terenie, wśród pięknych, starych drzew i urokliwych zatoczek sprawia, że jest to wymarzone miejsce na długie wieczorne spacery. Ze względu na rozproszone wzdłuż wybrzeża skałki stanowi doskonałą propozycję dla miłośników nurkowania i wędkowania. Na terenie kurortu panuje idealny dla duszy i ciała klimat poprzez połączenie przyjemnej morskiej bryzy, świeżego powietrza, aromatu cyprysów i drzew figowych oraz uzdrawiającej siły źródeł mineralnych. W ostatnich latach powstały tu również nowe restauracje i bary.

  • Złote Piaski

    Popularny kurort położony ok. 17 km od Warny, w północnej części Riwiery Morza Czarnego. Należy do jednych z największych i najstarszych kompleksów uzdrowiskowo-wypoczynkowych czarnomorskiego wybrzeża Bułgarii. Budowę kurortu rozpoczęto w latach 1956-1957 według projektu zespołu wybitnych projektantów bułgarskich. Ośrodek powstał, jako naturalna kontynuacja parku przyrodniczego o tej samej nazwie. Złote Piaski to rzadkie połączenie pięknych plaż, czystego morza, świeżego powietrza, źródeł mineralnych i bardzo dobrze rozwiniętej bazy gastronomiczno-rozrywkowej. Wzdłuż wybrzeża rozciąga się 4-kilometrowa plaża pokryta drobnym, złocistym piaskiem. Legenda głosi, że to właśnie tutaj piraci zakopali ogromną ilość swych złotych skarbów. Natura jednak ukarała ich za złe czyny zmieniając ich bogactwa w cudowny złoty piasek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ciągu dnia skorzystać można z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej lub wybrać się na zakupy do pobliskich sklepów, gdzie sprzedawane są lokalne wyroby i pamiątki. Wieczorami natomiast kuszą nas tętniące życiem restauracje, bary, kasyna i kluby nocne. Jednym z najciekawszych zabytków wybrzeża Morza Czarnego jest skalny Klasztor Aładża” położony jest w odległości zaledwie 4 km od resortu. Klasztor jest cennym zabytkiem średniowiecznej kultury bułgarskiej.

Złote Piaski

  • +1h
  • 220 V

Odległość od lotniska

Św. Konstantyn i Elena
20 km
Złote Piaski
30 km

Złote Piaski

  • +1h
  • 220 V

Odległość od lotniska

Św. Konstantyn i Elena
20 km
Złote Piaski
30 km