Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

22.06.2020 - Komunikat w związku z anulacją imprez turystycznych z datą wylotu do 15.07.2020

Szanowni Państwo,
w związku z aktualną sytuacją związaną z panującą pandemią koronawirusa, zamknięciem międzynarodowego ruchu lotniczego poza Unię Europejską oraz odwołaniem przelotów przez przewoźników, informujemy o anulowaniu imprez turystycznych organizowanych przez Blue Style Sp. Z o. o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays) z datą wylotu do 15.07.2020.
W związku z powyższym, wszystkie umowy o udział w imprezie turystycznej obejmujące imprezy rozpoczynające się w terminie do dnia 15.07.2020 r. zostają rozwiązane na podstawie art. 47 ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

W celu dokonania niezbędnych formalności, prosimy o zgłaszanie się do biur, w których zawierali Państwo swoje umowy.
Szczegółowych informacji udziela także Centrum Obsługi Klienta Sun&Fun Holidays pod numerem 32/205-43-90,91, mail: rezerwacje@sunfun.pl.

Dla wszystkich Państwa, którzy mieli zaplanowane wakacje pozostajemy do dyspozycji.
Pragniemy, aby bezpieczeństwo i radość z wakacji pozostały głównymi czynnikami przy ich wyborze, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji:

  • voucher o wartości 100% wpłaconych środków z dodatkową 5% zniżką na poczet nowej imprezy, której zakończenie przypada nie później niż 31 X 2022, lub
  • bezkosztową zmianę terminu wakacji w sezonie Lato 2020 na wyloty we wrześniu lub październiku z zachowaniem ceny z pierwotnej Umowy (lub niższej jeśli na wybrany termin cena w systemie rezerwacyjnym jest niższa niż na umowie); zmiana dotyczy wyłącznie terminu wakacji, z zachowaniem tych samych uczestników, trasy przelotu, hotelu oraz typu pokoju
  • bezkosztową zmianę terminu wakacji na sezon Lato 2021 z zachowaniem ceny z pierwotnej Umowy. Nowa rezerwacja będzie założona na tych samych uczestników, tą samą destynację, datę (+/- 2dni, w zależności od możliwości przelotu tego dnia), trasę przelotu, hotel oraz typ pokoju, wariant ubezpieczenia

W sytuacji gdy Klient nie zdecyduje się na skorzystanie z żadnej z powyższych propozycji, zwrot wpłaconych środków nastąpi na zasadach określonych w art. 15k ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (tzw. Tarcza Antykryzysowa).

Informujemy również, że od 16 lipca wznawiamy realizację imprez turystycznych. Dla komfortu Naszych wspólnych Klientów, zmieniliśmy termin dopłaty dla rezerwacji z wylotem do 31.07.2020 z obowiązujących do tej pory 21 dni na 14 dni przed wylotem. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana na więcej niż 14 dni przed rozpoczęciem Imprezy organizator przedstawi zestawienie rzeczywiście poniesionych kosztów, które nie będą wyższe niż wpłacona zaliczka.

Z poważaniem,
Zarząd Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)


Publikacje Pn 22. 06. 2020