Centrum prasowe

Tutaj będziemy Państwu regularnie prezentować najnowsze informacje dotyczące naszej spółki - aktualne informacje prasowe i ogłoszenia oficjalne.

Jeżeli masz pytanie do centrum prasowego, chętnie na nie odpowiemy.

15.06.2020 - Komunikat w związku z anulacją imprez turystycznych z datą wylotu do 30.06.2020

Szanowni Państwo,
w związku z aktualną sytuacją związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz zamknięciem międzynarodowego ruchu lotniczego poza Unię Europejską, informujemy o anulowaniu imprez turystycznych organizowanych przez Blue Style Sp. Zo. o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays) z datą wylotu do 30.06.2020.
W związku z powyższym, wszystkie umowy o udział w imprezie turystycznej obejmujące imprezy rozpoczynające się w terminie do dnia 30.06.2020 r. zostają rozwiązane na podstawie art. 47 ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

W celu dokonania niezbędnych formalności, prosimy o zgłaszanie się do biur, w których zawierali Państwo swoje umowy.
Szczegółowych informacji udziela także Centrum Obsługi Klienta Sun&Fun Holidays pod numerem 32/205-43-90,91, mail: rezerwacje@sunfun.pl.

Dla wszystkich Państwa, którzy mieli zaplanowane wakacje pozostajemy do dyspozycji.
Pragniemy, aby bezpieczeństwo i radość z wakacji pozostały głównymi czynnikami przy ich wyborze, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji:

  • voucher o wartości 100% wpłaconych środków z dodatkową 5% zniżką na poczet nowej imprezy, której zakończenie przypada nie później niż 31.X.2022, lub
  • bezkosztowa zmiana terminu wakacji w sezonie Lato 2020 luba Lato 2021.

W sytuacji gdy nie zdecydują się Państwo na skorzystanie z żadnej z powyższych propozycji, zwrot wpłaconych środków nastąpi na zasadach określonych w art. 15k ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (tzw. Tarcza Antykryzysowa).

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie poprawie i już wkrótce będziemy mogli cieszyć się odpoczynkiem na zagranicznych wakacjach.

Z poważaniem,
Zarząd Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun&Fun Holidays)


Publikacje Pn 15. 06. 2020