Test diagnostyczny zwalniający z kwarantanny

W trosce o komfort Państwa wypoczynku wprowadziliśmy unikalną na rynku możliwość wykonania bezpłatnego testu diagnostycznego w kierunku SARS COV-2 przed wylotem z Hurghady. Negatywny wynik zwalnia z kwarantany po powrocie do Polski (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22 stycznia 2021 roku).

Testy będą wykonywane we wtorki
w placówce akredytowanej przez Ministerstwo Zdrowia Egipu w Hurghadzie, do której transport odbędzie się na koszt Sun & Fun Holidays. Informacja o godzinie wyjazdu zostanie umieszczona w poniedziałek na naszej hotelowej tablicy informacyjnej lub w segregatorze Sun & Fun Holidays (w przypadku trudności w odnalezieniu informacji, prosimy o kontakt telefoniczny z rezydentem).

Wyniki testów zostaną dostarczone w środę.

WAŻNE:

Prosimy Państwa o przygotowanie i zabranie ze sobą poniższych dokumentów:

  • kopia „Dokumentów podróży”
  • kopia paszportu - 2 strony: ze zdjęciem oraz potwierdzająca datę przylotu do Egiptu (stempel z odprawy paszportowej).

Ksero ww. dokumentów można wykonać bezpłatnie w recepcji każdego hotelu.

W celu potwierdzenia chęci wykonania testów prosimy o kontakt z rezydentem do soboty do godziny 15:00.
Brak kontaktu z rezydentem, w wyżej określonym terminie będzie skutkował utratą możliwości wykonania testu.

Wykonanie testu nie jest obowiązkowe. Jeśli Klienci nie wykonają testu, to będą zobligowani poddać się kwarantannie po powrocie do Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Specjalne warunki obowiązują zarówno dla istniejących, jak i dla  nowych rezerwacji dla wylotów do Hurghady realizowanych w sezonie Zima 2021 r. do 31 marca 2021 r.