Obzor - nowy region w sprzedaży

Region Obzor leży w Bułgarii między Burgas a Warną. W tej unikalnej części czarnomorskiego wybrzeża oferujemy bardzo dobre hotele, których rezerwacja jest możliwa z przelotem do Burgas. W sezonie Lato 2021 oferujemy bezpośrednie loty do Burgas z Warszawy, Katowic, Wrocławia i z Poznania.Wypoczynek w regionie Obzor szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi, ale też osobom nastawionym na spokojny relaks wśród natury.

Główne atuty regionu :

  • Szerokie, ciągnące się kilometrami plaże z drobnym piaskiem, uważane za jedne z najpiękniejszych nad Morzem Czarnym.
  • Ciepłe morze - doskonałe miejsce do kąpieli z łagodnym wejściem do wody. Duże możliwości uprawiania sportów wodnych: surfingu, żeglarstwa, nart wodnych a nawet nurkowania.
  • Malowniczy region dla osób szukających spokoju i relaksu bez tłumów - doskonała alternatywa dla tętniących życiem Słonecznego Brzegu czy Złotych Piasków. Nie brakuje tu jednak przytulnych knajpek, barów, restauracji czy sklepów.
  • Gwarancja słońca i jod - dawna nazwa Obzor to Heliopolis (Miasto Słońca) - region uważany jest za najbardziej słoneczne miejsce na bułgarskim wybrzeżu. Powietrze zawiera tu duże ilości jodu, tym samym pozytywnie wpływa na drogi oddechowe.
  • Doskonała baza wypadowa - lokalizacja między Burgas (75 km) a Warną (60 km) to nieograniczone możliwości wycieczek np. do zabytkowego Nessebaru, Warny, Słonecznego Brzegu czy do pobliskiego, znanego z przepięknej plaży i unikalnej przyrody rezerwatu Irakli.
  • Hotele w atrakcyjnych cenach, najczęściej leżące przy plaży, często prywatnej z bezpłatnym serwisem plażowym.

Po wyborze regionu poniżej zostaną wyświetlone wycieczki.