Riwiera Turecka

Czyste morze, niekończące się plaże, imponujące góry Taurus, rozległe pola golfowe, doskonale…Wszystko o Riwierze Tureckiej

Riwiera Turecka

8 dni już od
1 655 PLN
Wyświetl 1 706 wycieczek

Wakacje na Riwierze Tureckiej - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Riwiera Turecka z takimi miejscowościami, jak Alanya, Side i Antalya jest najczęściej odwiedzaną przez Europejczyków częścią Turcji. Piaszczyste mniejsze i większe plaże przyciągają rodziny z dziećmi. Dopełnieniem urlopu w Turcji są dobrze zachowane zabytki, wielobarwna kultura Wschodu i atrakcje przyrodnicze. Ośrodek Belek oferuje wysokiej jakości pola golfowe.

Gloria Golf Club - Old Course

Golf Gloriawww.gloria.com.tr

To pole golfowe zaprojektowane przez Michaela Gayon, zostało otwarte w 1997 roku i jest wyzwaniem dla wszystkich graczy, zarówno doświadczonych, jak i początkujących. Pole znajduje się w zagajniku sosnowym, gdzie sosny często znacznie utrudniają grę. Znajduje się tu piękny i przestronny klub ze sklepem golfowym, szatnią z prysznicami, a także restauracja i bar.

Dołki: 18
Długość: 6 181 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 380 PLN

Gloria Golf Club - New Course

www.gloria.com.tr

"Młodszy brat" starego pola golfowego został zaprojektowany w podobnym duchu i jest tu widoczny wpływ Michaela Gayona. Grając na placach lokalnego klubu golfowego można doskonalić swoje umiejętności i ćwiczyć dokładność. Gorąco polecany dla wszystkich graczy, którzy chcą wzbogacić swoje doświadczenie.

Dołki: 18
Długość: 6 239 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 380 PLN

Gloria Golf Club - Verde Course

www.gloria.com.tr

Gloria Verde zostało otwarte jesienią 2001 roku, a zostało zbudowane na potrzeby mistrzostw. Mimo że ma tylko 9 dołków, jest nie do przecenienia. Jest ono odpowiednie dla mniej doświadczonych graczy, nie jest tak oblegane jak pozostałe dwa pola. Podłoże jest wspólne dla wszystkich trzech pól miejscowego klubu.

Dołki: 9
Długość: 2926 m.
PAR: 36
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 180 PLN

Robinson Golf Club Nobilis

www.nobilis.com.tr

18-dołkowe pole golfowe jest dziełem Dava Thomasa i oferuje doskonałe warunki dla wszystkich graczy. Do dyspozycji jest sklep i wypożyczalnia sprzętu golfowego. Przy tym luksusowym kompleksie znajduje się kilka restauracji i barów, w bardzo przyjemnym otoczeniu. Pole to jest polecane dla bardziej zaawansowanych graczy. Początkujący mogą nie utrzymać nerwów na wodzy. Pole nie jest wymagające fizycznie i nie ma potrzeby wypożyczania wózków.

Dołki: 18
Długość: 6312 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 390 PLN

National Golf Course

www.nationalturkey.com.tr

18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej zaprojektowane przez Davida Fehertyho i Davida Jonesa, otwarte w 1994 roku, jest jednym z 40 najlepszych pól golfowych w Europie i jest narodowym polem Turcji, gdzie odbywa się wiele dużych konkursów, w tym tureckie mistrzostwa, zarówno dla  amatorów, jak i profesjonalistów. Jest to jedno z najtrudniejszych pól w okolicy. Położone 25 km od lotniska w Antalyi w pięknym naturalnym ogrodzie otoczonym sosnami i eukaliptusowymi lasami, zajmuje powierzchnię 920.000 m². Gracze mają do dyspozycji 300 m długości teren treningowy, klub z barem i dwie restauracje, szatnię, sklep, sprzęt golfowy, profesjonalnych trenerów, przechowalnię bagażu, usługi medyczne i butiki.

Dołki: 18 + 9
Długość: 6,306 m./1,547 m.
PAR: 72/29
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 380 PLN

TAT International Golf Course

www.barcelo.com

27-dołkowe pole golfowe zostało zbudowane w bezpośredniej bliskości morza, wzdłuż plaży, w pobliżu miejscowości Belek. Pole to nie jest trudne, istnieją dość szerokie tory i nawet początkujący Golfiści mogą tu uzyskać dobre wyniki. Gracze mogą korzystać z usług klubu, dwóch barów i restauracji, sklepu, wypożyczalni sprzętu golfowego, basenu i terenu treningowego.

Dołki: 3x9
Długość: 3,107 m./3,008 m./ 3,191 m.
PAR: 36/36/36
HCP: 36/36/36
Cena bazowa ok. 320 PLN

Antalya Golf Club – The PGA Sultan Course

www.antalyagolfclub.com.tr

18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej od razu wprawi Cię w zachwyt. Wielu Golfstów nazwa je "Wodny świat" i słusznie. Pole spełnia wszystkie normy PGA i jest wyzwaniem dla wszystkich graczy. Nowoczesny klub jest wspólny dla pól Pasza i Sultan. W jednej sekcji znajdziesz biuro golfowe z dużym i dobrze zaopatrzonym sklepem, sprzętem golfowym i wykwalifikowanym personelem (w tym PRO), w drugim budynku jest duża restauracja z barem i dwoma tarasami. Profesjonalni trenerzy pomogą początkującym Golfistom lub tym, którzy chcą poprawić swoją grę.

Dołki: 18
Długość: 6411 m.
PAR: 71
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 420 PLN

Antalya Golf Club – The Pasha Course

www.antalyagolfclub.com.tr

Wspaniałe, mistrzostwskie 18-dołkowe pole jest jednym z najlepszych w Belek, na pewno nie brakuje mu nic do udanej gry. Nowoczesny klub jest wspólny dla pól Pasza i Sultan. W jednej sekcji znajdziesz biuro golfowe z dużym i dobrze zaopatrzonym sklepem, sprzętem golfowym i wykwalifikowanym personelem, w tym PRO, w drugim budynku jest duża restauracja z barem i dwoma tarasami.

Dołki: 18
Długość: 5731 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 340 PLN

Cornelia Golf Club – The Faldo Course

www.corneliaresort.com

To 27-dołkowe pole golfowe zaprojektowane przez Nicka Faldo jest prawdziwym klejnotem Belek. Ogromny klub z pewnością Cię zadziwi i tym bardziej będziesz cieszyć się samą grę. Oprócz biura klubu i dużego sklepu znajdą Państwo również ogromną restaurację z tarasem z widokiem na pole, bar na dole i wypożyczalnię sprzętu golfowego, szatnię z prysznicami i szafkami. Grając na tym polu będziesz pod wrażeniem i na pewno będziesz chciał tu wrócić.

Dołki: 18 + 9
Długość: 6,373 m/3,181 m.
PAR: 72/27
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 470 PLN

Sueno Golf Club – Pines Golf Course

Sueno Golf Club – Pines Golf Coursewww.sueno.com.tr

Mistrzowskie pole golfowe oferujące prawdziwą przyjemność z gry. Choć otwarte dopiero w listopadzie 2007 roku, jest ono jednym z najlepszych i najpiękniejszych w okolicy. Znajduje się tu piękny klub, który jest częścią hotelu Sueno Belek, restauracja a la carte oraz bar, sklep ze sprzętem do golfa, rozległy obszar do trenowania uderzeń, szatnie z szafkami i prysznicami, lekcje golfa z profesjonalnymi trenerami, lekarz i opieka medyczna. NA polu może zagrać każdy Golfista, ale mniej doświadczeni nie powinni próbować żadnych ryzykownych strzałów, inaczej piłka może zostać utracona na zawsze, a gra niepotrzebnie skomplikowana.

Dołki: 18
Długość: 6434 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 470 PLN

Sueno Golf Club – Dunes Golf Course

www.sueno.com.tr

Drugie pole golfowe klasy mistrzowskiej Sueno Golf Club jest jeszcze ładniejsze niż Pines Course. Wyposażenie Sueno Golf Club jest świetne - piękny klub, który jest częścią Sueno Hotel Belek, restauracja a la carte i bar, sklep oferujący sprzęt do golfa, szerokie możliwości treningu, szatnie z szafkami i prysznicami, lekcje golfa z profesjonalnymi trenerami, lekarz i opieka medyczna. Polecamy przede wszystkim zaawansowanym graczom, którzy mają już pewne doświadczenie i mogą poradzić sobie w trudnych pozycjach gry.

Dołki: 18
Długość: 5679 m.
PAR: 69
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 400 PLN

Papillon Golf Club - The Montgomerie

www.papillon.com.tr

Światowej sławy szkocki Golfista Colin Montgomerie, zaprojektował w Belek swoje pierwsze pole golfowe poza Stanami Zjednoczonymi. Należy do lokalnych perełek, ma wąskie tory z wieloma drzewami, przeszkodami wodnymi i niesamowitą atmosferą. Będziesz zaskoczony wygodą i komfortem bardzo przestronnego klubu oferującego wysokiej klasy usługi. Klub oferuje również teren do nauki gry w golfa i profesjonalnych trenerów, a kto chce może kupić jedną z wielu pięknych willi stojących w sąsiedztwie pola. Pole jest polecane dla bardziej zaawansowanych graczy.

Dołki: 18
Długość: 6420 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 490 PLN

Kaya Eagles Golf Club

www.kayatourism.com.tr

Nowe mistrzowskie pole golfowe znajduje się w bezpośredniej bliskości Atalaya Golf Club, a jego projekt jest zbliżony do Pasha Course. W klubie jest bardzo nowoczesna restauracja i bar, szatnie z szafkami i prysznicami, sklep golfowy, sprzęt golfowy i zespół doświadczonych specjalistów. Pole polecamy dla mniej doświadczonych Golfistów.

Dołki: 18
Długość: 6100 m.
PAR: 71
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 450 PLN

Carya Golf Club

Carya Golf Clubwww.caryagolf.com

Pole zbudowane na wydmach między sosnami i eukaliptusami jest najnowszym polem golfowym w Belek. Architekt Peter Thompson zainspirował się tradycyjnym angielskim "heatland" (głównie na obszarze Surrey). Ponad milion roślin zostało posadzonych na potrzeby projektu, aby uprzyjemnić grę paletą kolorów. W klubie znajduje się restauracja, bar, sprzęt golfowy, szatnie i prysznice.

Dołki: 18
Długość: 6571 m.
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 450 PLN

Lykia Links Golf Club

http://www.kayatourism.com.tr

Wspaniałe nowe pole golfowe w pobliżu miejscowości Belek. Jeśli ktoś zapomni, że jest w Turcji, poczuje się jak w Szkocji. Zielonei szerokie tory wyłożone trawą, czasem skomplikowane przez przeszkody i utrudnienia wodne. Obok pola znajduje się luksusowy hotel. Resort został uznany za najlepszy ośrodek w regionie Morza Śródziemnego. Pole oferuje doskonałe zaplecze szkoleniowe, treningowe, restaurację, bar i wypożyczalnię sprzętu golfowego.

Dołki: 18
Długość: 6850 metrów
PAR: 72
HCP: 28/36
Cena bazowa ok. 470 PLN