RABATY I KORZYŚCI Z SUN&FUN HOLIDAYS

Sun&Fun Holidays oferuje najlepsze rabaty i korzyści. Dzieci gratis i zniżki do 40% za osobę dorosłą. Podróżuj z biurem, które daje najwięcej!

LATO 2017

  • Dziecko gratis + zniżki do 20% dla os. dorosłych
  • Zniżki do 40% dla os. dorosłych

DZIECI ZA DARMO I RABATY DLA DOROSŁYCH

DZIECKO DO ... LAT CAŁKOWICIE ZA DARMO + RABAT DLA OS. DOROSŁYCH DO 20%

Pani

Jeżeli zdecydujesz się na zakupienie oferty na lato 2017 do dnia 30.04.2017, a Twoje dziecko nie ukończyło ... lat (granica wieku dziecka zależy od wybranego hotelu), wówczas przelot i pobyt będzie miało zupełnie za darmo. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona, dotyczy wybranych hoteli, rodzajów pokoi i wyżywienia. Zniżka nie dotyczy dodatkowych opłat nie zawartych w ofercie i ponoszonych na miejscu. Jeśli skorzystasz z oferty „Dziecko do lat ... całkowicie za darmo” otrzymasz do 20% rabatu za każdą osobę dorosłą. Kwota rabatu za osobę dorosłą w promocji Last Minute dotyczy każdego rodzaju zakwaterowania.

RABAT DLA OS. DOROSŁYCH DO 40%

Jeżeli podróżujesz bez dzieci, możesz skorzystać z promocji „Rabat dla dorosłych do 40%” i uzyskać rabat nawet do 40% na swoje wakacje. Rabat dotyczy wszystkich osób dorosłych znajdujących się na rezerwacji, wszystkich hoteli oraz typów pokoi. Promocja Rabat dla dorosłych do 40% nie łączy się z promocją „Dziecko do ... lat całkowicie za darmo”.