SUN&FUN HOLIDAYS - WAKACJE TAKIE JAK LUBISZ!Szanowni Państwo,

Przed nami kolejne wakacje - piękny, letni czas w atmosferze beztroskiego wypoczynku. Już dziś zróbmy sobie przyjemność i zaplanujmy tą słoneczną podróż.

Ten sezon rozpoczynamy z nową siłą. Oferta spod znaku Sun&Fun jest dziś jeszcze lepsza, dzięki doświadczeniu i jakości firmy Blue Style, która jest nowym właścicielem marki.

Tegoroczne propozycje to sprawdzone, dobrze Państwu znane kierunki, wzbogacone o atrakcyjne hotele w Grecji, Bułgarii, Turcji, Albanii, Tunezji i Egipcie. Możliwości jest wiele dlatego decyzja nie będzie łatwa, ale zaspokoi wakacyjne potrzeby każdego Klienta. Ciche miejsca na prawdziwy relaks, rodzinne, duże kompleksy hotelowe z bogatą infrastrukturą i animacjami, ekskluzywne obiekty oferujące urlop w wielkim stylu, imprezowe kurorty z ekstrawaganckimi klubami, czy wreszcie miejsca dla turystów, którzy lubią aktywny wypoczynek ‒ oto jakie wakacje proponujemy Państwu tego lata. Jak co roku zapraszamy Państwa do naszych hoteli klubowych Orange Family Club. To wakacyjna propozycja pełna wspaniałej zabawy i niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. Bogaty program animacyjny w języku polskim jest bardzo starannie przygotowany tak, żeby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Tym z Państwa, którzy lubią maximum swobody proponujemy atrakcyjną ofertę z dojazdem własnym. Bałkany to kierunek, który bardzo chętnie odwiedzają zmotoryzowani turyści.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas ofertę spełniającą jego oczekiwania. Przypominamy także, że wcześniejsza rezerwacja to zawsze pakiet dodatkowych wakacyjnych korzyści.

Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy na słoneczne wakacje z naszym biurem.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Zespół Sun&Fun Holidays

Powered by

Blue Style Sp. z o.o. (nazwa handlowa: Sun& Fun Holidays)

KRS 0000651310, NIP 701-064-10-75, Regon 366054742
Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych
Numer ewidencyjny: 10435
Numer wpisu do rejestru: 1839

Gwarancja ubezpieczeniowa – ERV, ważna do 22.01.2020 roku, na kwotę 12 789 840 PLN

Centrala – Warszawa 02-119, ul. Pruszkowska 29 lok. U1, tel. 22/257-08-00, sekretariat@sunfun.pl

Biuro Katowice – Katowice 40-084, ul. Opolska 1, tel. 32/205-43-90,91, katowice@sunfun.pl

NASI PARTNERZY

ERV Ubezpieczenia
ERV Ubezpieczenia

International Travel Protection

Partnerzy zagraniczni:

TURCJA

TIVRONA TOURS, S.A.

EGIPT

BRIGHT SKY TRAVEL

ALBANIA

IN TOURS

BUŁGARIA

TRAVEL STYLE LTD

TUNEZJA

VOYAGES2000

GRECJA

CRETAN HOLIDAYS