Wybierz województwo
dolnośląkie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
Informujemy iż strona ta korzysta z plików cookies w celu świadczenia dla Państwa usług oraz w celach statystycznych. Dostęp do plików cookies wraz z możliwością ich zarządzania znajdziecie Państwo w ustawieniach swojej przeglądarki - szczegółowe informacje odnośnie polityki prywatnośći można przeczytać tutaj.
Brak wybranych ofert do druku. Aby dodać ofertę do druku wyszukaj oferty a następnie kliknij
Brak przeglądanych hoteli.
Twój schowek jest pusty! Aby uzupełnić zawartość schowka kliknij na ikonę w oknie "Hotele".
Brak wyszukiwań.
Trwa ładowanie....

Poniższe programy wycieczek fakultatywnych mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie, a podane ceny są orientacyjne (szczegóły u rezydenta na miejscu). Prosimy pamiętać, że w Egipcie prawo do fotografowania niektórych obiektów jest dodatkowo płatne lub zabronione. Nie we wszystkich hotelach wydawany jest suchy prowiant. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na przewidziane promocje w trakcie sezonu. Zapisy odbywają się wyłącznie u rezydenta Sun & Fun Holidays. Za wycieczki kupione u innego touroperatora Sun & Fun nie bierze odpowiedzialności.

 

WYCIECZKA

CENA

TERMINY

PLAN RAMOWY WYCIECZKI

Dorosły

Dziecko

Kair

autobusem

80$

45$

wtorek, sobota

Wyjazd w godzinach nocnych. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Do Kairu dojeżdżają Państwo w godzinach porannych. Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie mogą Państwo m.in. podziwiać największe archeologiczne odkrycie naszych czasów – eksponaty z luksorskiego grobowca faraona Tutenchamona. Obiad w restauracji – w formie szwedzkiego stołu (napoje za opłatą). Giza – 3 Wielkie Piramidy faraonów: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa. Nieopodal największy posąg świata Sfinks. Następnie chwila czasu w wytwórni esencji perfumeryjnych. Możliwość krótkiego relaksu na rejsie po Nilu (ok. 5$). Powrót ok. godziny 23:00. Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

Kair

2 dni

200$

100$

wtorek, sobota

Super szansa dla osób które oprócz Piramid, Sfinksa oraz muzeum Egipskiego chcą zobaczyć jeszcze więcej. W programie dodatkowo jest Cytadela oraz imponujący Meczet Alabastrowy, piramida schodkowa Faraona Dzesera w Sakarze. Cena zawiera: Pierwszy dzień - obiad i kolacje, zakwaterowane w hotelu, Drugi dzień - śniadanie i obiad. Dodatkowo płatne są napoje.

Kair

 samolotem

265$

240$

według rozkładu u rezydenta

Wyjazd w godzinach porannych na lotnisko w Hurghadzie. Śniadanie w formie suchego prowiantu,jesteśmy w Kairze rano. W Kairze obowiązuje taki sam program jak podczas wycieczki autokarowej. Powrót w godzinach wieczornych do hotelu..

Luksor autobusem

80$

45$

środa, niedziela

Wyjazd w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu. W programie: Kolosy Memnona, dwa posągi przypominające o świetności faraona Amehotepa III. Dolina Królów – miejsce odnalezienia skarbów Tutenchamona (wejście do 3 grobowców królewskich). Zwiedzanie wspaniałej świątyni kobiety - faraona Hatshepsut (ta wspaniała budowla rekonstruowana była m.in. przez polskich archeologów). Zwieńczeniem zwiedzania jest największy zespół świątynny świata – Karnak z jego unikatową Salą Kolumnową, obeliskami oraz wspaniałymi hieroglifami. Wizyta w fabryce alabastru, gdzie można przyjrzeć się metodzie tworzenia kamiennych pamiątek. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu rejsu po Nilu – ok. 30 minutowa przeprawa przez ,,świętą rzekę'' (dodatkowo płatne) Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

WARTO!!! GRAND CITY TOUR

35$

17$

sobota

Nowość!!!! Wyjazd po obiedzie. Zwiedzenie Grand Akwarium - największe akwarium w Hurghadzie, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć ogromną florę Morza Czerwonego (rekiny, żółwie i wiele innych interesujących atrakcji). Następnie będą mogli Państwo zwiedzić piaskowe miasto, gdzie są przedstawione 42 rzeźby zbudowane tylko z piasku. To jeszcze nie koniec przygotowanych dla Państwa atrakcji, ponieważ zabierzemy Was na przejażdżkę ulicami miasta. Podczas wycieczki zobaczą Państwo: Meczet, Kościół Koptyjski oraz odwiedzą sklep z pamiątkami, w tym galerię papirusów. Znakomita okazja, aby zapoznać się z Hurghadą. Prosimy o zabranie paszportów i pieniędzy na jakieś drobne wydatki.

ROYAL JACHT

80$

40$

Niedziela

Nowość!!!! 

Nowość!!!! Ekskluzywna wycieczka - Rejs luksusowym jachtem. Wyjazd w godzinach porannych. Na przywitanie na statku otrzymają Państwo soki ze świeżo wyciskanych owoców. Pierwszy postój snurkowanie (maska, rurka i płetwy w cenie). Drugi postój - nurkowanie z instruktorem. Trzeci postój - łowienie ryb metodą "drop line". Kolejny etap wycieczki, to wpłynięcie do obszaru o nazwie FANOS gdzie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo zobaczenia delfinów. Finałem wycieczki będzie rejs łodzią z obniżonym kadłubem, gdzie będziecie Państwo mogli podziwiać przepiękną rafę koralową Morza Czerwonego . Na Jachcie oferujemy Państwu 10 minutowy masaż oraz obiad z owocami morza oraz napoje w cenie. Według opinii naszych Klientów jest to najlepszy rejs statkiem organizowany w Hurghadzie. Serdecznie polecamy.

SAHARA PARK (JEEP)

45$

25$

poniedziałek, środa, sobota 

Jeep 4x4 zawiezie Państwa do wioski beduińskiej, gdzie czeka wiele atrakcji: zwiedzanie całej wioski oraz terrarium (węże, jaszczurki, kameleony, skorpiony), przejażdżka na wielbłądach, jazda na quadach, spiderach, orientalna kolacja. Atrakcją będzie również wieczorne show, gdzie można podziwiać fakira, tańce brzucha, derwish show. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowo napoje, chusty, okulary przeciwsloneczne i pieniądze.

OASIS (quad)

40$

22$

poniedziałek, środa, sobota 

Wyjazd do centrum quadów, gdzie czeka wiele atrakcji: zwiedzanie terrarium (węże, jaszczurki, kameleony, skorpiony), przejażdżka na quadach oraz na wielbłądach, jazda na spiderach, orientalna kolacja. Atrakcją będzie również wieczorne show, gdzie można podziwiać fakira, tańce brzucha, derwish show. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowo napoje, chusty, okulary przeciwsloneczne i pieniądze.

QUAD

PORANNY (3 GODZ.)

35$

poniedziałek, środa, sobota 

Poranna przejażdżka quadami po pustyni. Prosimy zabrać dodatkowe napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne (można wypożyczyć specjalne okulary na miejscu- koszt 5$) i pieniądze.

Wyspa Giftun

Blue Trip

30$

13$

środa, piątek, niedziela

Wyprawa na rafy koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę Giftun. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach po ok. godz. Wyjście na wyspę. W cenie wycieczki obiad na łodzi oraz sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska). Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Wyspa Paradise

45$

23$

poniedziałek, czwartek, sobota

Całodniowa wycieczka na rafy koralowe z możliwością wyjścia na wyspę Paradise. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach. Wyjście na ok.2 godz. na wyspę. W cenie wycieczki obiad na wyspie oraz sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska). Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Mahmeya

Park Narodowy

85$

45$

poniedziałek, czwartek

Wyprawa na rafy koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach . Wyjście na ok.2 godz. na wyspę. W cenie wycieczki obiad na wyspie oraz 2 drinki. Sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska) też w cenie . Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze. ;

Nurkowanie

35$

poniedziałek, sobota

Niesamowite przeżycie odkrycia najpiękniejszych raf koralowych Morza Czerwonego ze sprzętem nurkowym pod opieką instruktorów. Oferujemy programy dla amatorów, jak i doświadczonych nurków. Istnieje możliwość zrobienia kursu nurkowego PADI Open Water Diving. Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Łódź podwodna

55$

30$

codziennie

Ok.3 godzinna wycieczka na rafy koralowe (pod wodą ok 1h.). Maja Państwo szansę przeżyć niepowtarzalną przygodę na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej, która zanurza sie na głebokość 15m..

Blue Aquarium

40$

15$

codziennie

Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. Siedząc w łodzi, będziecie mogli Państwo podziwiać przepiękny podwodny świat Morza Czerwonego.

Pokaz Delfinów

30$

20$

codziennie, oprócz wtorków

Wycieczka polecana głównie dla rodzin z dziećmi. Około 45 minutowy pokaz: delfinów, foki, lwa morskiego pozwoli Państwu spędzić relaksujące popłudnie we wspaniałej atmosferze.

Pływanie z delfinami

5 minut  50$

10 minut 70$

codziennie, oprócz wtorków

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego. Zabawa oraz pływanie z delfinami w basenie pod okiem treserów. Uwaga: osoba biorąca udział w tej wycieczce musi umieć pływać!

Wenecja
El Guna

60$

30$

wtorek, czwartek, niedziela

Wycieczka statkiem na rafy, Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy zawarty w cenie wycieczki). Potem jest drugi, także godzinny, postój na łowienie ryb metodą "drop line". Następnie przerwa na lunch w formie szwedzkiego stołu, a po obiedzie rejs motorówką po siedmiu lagunach w El Guna. Dalej rejs łodzią ze szklanem dnem, a na koniec wycieczki jeszcze runda na bananie i sofie.

Super Utopia

55$

30$

codziennie

Wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na wyspie UTOPIA. Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy zawarty w cenie wycieczki). Następnie drugi także godzinny, postój na łowienie ryb metodą "drop line", w dalszym ciągu obiad w formie szwedzkiego stołu. Po obiedzie wypoczynek na wyspie UTOPIA oraz rejs łodzią ze szklanym dnem i wówczas można obserwować podwodne bogactwo Morza Czerwonego. A na koniec jeszcze runda na bananie i sofie.

Turkish Bath

35$

5$

codziennie

Relaks dla wszystkich . Tradycyjna łaźnia turecka.

 


SERWIS LIMO.. Indywidualna wycieczka z przewodnikiem?! Jest już taka możliwość w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji u rezydenta...

Poniższe programy wycieczek fakultatywnych mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie, a podane ceny są orientacyjne (szczegóły u rezydenta na miejscu). Prosimy pamiętać, że w Egipcie prawo do fotografowania niektórych obiektów jest dodatkowo płatne lub zabronione. Nie we wszystkich hotelach wydawany jest suchy prowiant. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na przewidziane promocje w trakcie sezonu. Zapisy odbywają się wyłącznie u rezydenta Sun & Fun Holidays. Za wycieczki kupione u innego touroperatora Sun & Fun nie bierze odpowiedzialności.

 

JEROZOLIMA i BETLEJEM

Zapraszamy Państwa do miasta 3 religii, o niepowtarzalnej atmosferze. Wspaniała  panorama Starego Miasta z Góry Oliwnej, przejście pod Ścianę Płaczu, spacer po dzielnicy arabskiej i Via Dolorosa, Bazylika Grobu Pańskiego z górą Golgota, a następnie Bazylika Narodzenia w Betlejem - oto atrakcje tego wyjazdu. Wizyta w Izraelu nie może się obejść bez kąpieli w Morzu Martwym. Obiad w cenie napoje płatne.

Cena za osobę dorosłą 130 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 120 USD

 

PETRA

Wycieczka do unikatowego miasta, wykutego w skałach przez Nabatejczyków 2200 lat temu; przejście przez 1200 metrowy i wysoki na 80 metrów kanion El-Sikh oraz Aleje Fasadową, zwiedzanie Skarbca i innych Świątyń grobowych w Petrze. Piękna przyroda, wspaniałe widoki to atuty tej wyprawy (obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne)

Cena za osobę dorosłą 255 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 220 USD 

 

MANGAROVE SAFARI

Wycieczka dla całej rodziny. Przejażdżka jeepami przez urokliwe Góry Synaju do Wadi Khrez. Odwiedzimy rdzennych mieszkańców Gór - Beduinów. Następnie wjedziemy do Parku Krajobrazowego NABQ, gdzie odwiedzimy małe muzeum beduińskie, następnie przystanek przy drzewach Namorzynowych (Mangarove) i przerwa na pływanie. Następnie kontynuacja naszego safari i postój przy jednej z piękniejszych raf koralowych na snorkeling (obiad w cenie, sprzęt ABC płatny dodatkowo).

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

GÓRA MOJŻESZA

Wejście nocne na drugą co do wielkości górę Synaju ( 2268 m n.p.m) z przewodnikiem beduińskim. Ze szczytu zobaczycie Państwo zapierający dech w piersiach, wschód słońca. Po zejściu z góry zwiedzanie Klasztoru św. Katarzyny.

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

KLASZTOR ŚW. KATARZYNY

Zwiedzanie najstarszego , nieprzerwanie działającego od 1600 lat klasztoru, w którym do obejrzenia są Bazylika Justyniana z VI w, studnia Mojżesza i Krzew Gorejący, bogaty zbiór ikon oraz słynna mozaika bizantyjska. Po południu odpoczynek w miejscowości Dahab (obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne).

Cena za osobę dorosłą 45 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 22 USD 

 

SUBMARINE

Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. Siedząc w łodzi, będziecie mogli Państwo podziwiać przepiękny, podwodny świat Morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 50 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD

 

SUN&FUN DAY

Całodzienna, relaksująca wycieczka dla wszystkich. Przejażdżka quadami po pustyni połączona z przerwą na herbatkę u Beduinów oraz przejażdżką na wielbłądach. Następnie obiad w namiocie beduińskim. Po obiedzie przejazd na jedną z piękniejszych plaż, gdzie będzie można podziwiać piękne rafy koralowe, odbyć lekcje Windsurfingu, popływać na bananie oraz kajakiem  lub rowerem wodnym. Słoneczny, zabawny dzień dla każdego. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie, stroje kąpielowe, ręczniki. Możliwość za dodatkową odpłatnością wypożyczenia sprzętu ABC do snorkelingu.

Cena za osobę dorosłą 65 USD (sgl quad), 115 USD (dbl quad) - dziecko 2-12

 

ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM

45 minutowy rejs  statkiem ze szklanym dnem. Podczas rejsu będziecie Państwo podziwiać faunę i florę morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 15 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 6 USD

 

CITY TOUR   

Podczas czwartkowego popołudnia poznacie Państwo najważniejsze miejsca w Sharm el Sheikh: meczet, kościół Koptyjski. Pobyt i zakupy w najstarszej części miasta Old Market, a następnie relaks podczas rejsu łodzią ze szklanym dnem, gdzie można podziwiać florę i faunę morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 20 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 10 USD 

 

POKAZ DELFINÓW

Zapraszamy do zabawy dorosłych i dzieci. 45-cio minutowe show w wykonaniu delfinów. Podczas pokazu zobaczycie Państwo jak delfiny skaczą, tańczą śpiewają i malują obrazy.

Cena za osobę dorosłą 20 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 15 USD 

 

PŁYWANIE Z DELFINAMI

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego! Zabawa oraz pływanie z delfinami w basenie pod okiem treserów. Cena obejmuje transport i 30 minut wspaniałej zabawy z delfinami.

Cena za osobę 120 USD(1 osoba 30 min); 190 USD (2 osoby po 15 min)

 

QUAD RUNNER

Około 1,5 godzinna popołudniowa przejażdżka quadami (motorami czterokołowymi) po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów (napoje zimne i woda dodatkowo płatne). Wariant korzystania z quada to: jedna osoba jadąca quadem – SGL, lub dwie osoby jadące na tym samym quadzie – DBL. Wycieczka odbywa się codziennie

prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie).

Cena za osobę 20 USD (sgl quad), 25 USD (dbl quad)

 

QUAD RUNNER + WIELBŁĄDY

Około 1,5 godzinna przejażdżka quadami (motorami czterrokołowymii) po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów oraz przejażdżką na wielbłądach. Napoje zimne i woda dodatkowo płatne. Wariant korzystania z quada to: jedna osoba jadąca quadem – SGL lub dwie osoby jadące na tym samym quadzie – DBL. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie.

Cena za osobę 30 USD (sgl quad), 40 USD (dbl quad)

 

PARK NARODOWY RAS MOHAMED

Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w podwodnym parku narodowym, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami, odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne oraz sprzęt ABC w cenie. Wstęp do Parku Narodowego dodatkowo płatny na łodzi ( 7 USD od osoby)

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

WYSPA TIRAN

Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w rejonach słynnej wyspy Tiran, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami. Odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne oraz sprzęt ABC w cenie.

Cena za osobę dorosłą 35 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD

 

NURKOWANIE

Intro diving- jedno nurkowanie z instruktorem dla początkujących: 50 USD

Intro diving- dwa nurkowania z instruktorem dla początkujących: 80 USD

Daily diving - jeden dzieńnurkowy dla osób z uprawnieniami nurkowymi: 70 USD (bez sprzętu)

 

KARI SAMOLOTEM (1 dzień)

Kair największa stolica krajów arabskich, w której tak dobrze widoczne jest zderzenie nowoczesności ze starożytnością, biedy z bogactwem. Zobaczycie  Państwo  Muzeum Starożytności i eksponatami z grobowca Tutanchamona, posągi a także inne pamiątki z okresu Starego, Średniego i Nowego Państwa egipskiego. W Gizie zobaczycie Państwo słynne Piramidy i Sfinksa. Dla chętnych, dodatkowo płatne w Kairze 5 USD - przepłyniecie feluka po Nilu. Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne.

Cena za osobę dorosłą 270 USD, cena za dziecko 260 USD

 

ADVENTURE DAHAB SAFARI

Wycieczka dla całej rodziny! Podróż jeepami przez urokliwe góry Synaju, w kierunku słynnej miejscowości Dahab. Nie ominie Państwa przyjemność pływania, ze sprzętem ABC  na rafie koralowej Blue Hole. Przejażdżka na wielbłądach urozmaici tą wyprawę. Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne, sprzęt ABC dodatkowo płatny.

Cena za osobę dorosłą 50 USD, cena za dziecko 25 USD

 

KANION 

Wycieczka jeepami do jednego z najładniejszych miejsc na Synaju, gdzie na pustynnych skałach zobaczysz odciski muszli sprzed tysiąca lat i przejdziesz malowniczymi korytarzami kanionu. Odpoczynek na plaży przy sławnym miejscu nurkowym Blue Hole w malowniczym Dahab.  Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne, sprzęt ABC dodatkowo płatny.

Cena za osobę dorosłą 55 USD, cena za dziecko 27 USD

 

NAUTILIUS

Około 4 godz. rejs łodzią NAUTILIUS. Podczas rejsu snorkeling w wodach Parku Narodowego, możliwość oglądania flory i fauny morskiej z dolnego pokładu submarine lodzi, oraz chwile relaksu w jacuzzi na górnym pokładzie. Pyszny obiad w cenie (napoje dodatkowo płatne).

Cena za osobę dorosłą 95 USD, cena za dziecko 45 USD

 

SAND BUGGY

Fantastyczna, 1,5 godzinna popołudniowa przejażdżka specjalnymi samochodzikami pustynnymi, z przerwą na herbatkę u Beduinów i możliwością przejażdżki na wielbłądach (dodatkowo płatne). Napoje zimne i woda dodatkowo płatne. Wycieczka odbywa się codziennie. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz oraz wygodne obuwie.

Cena za osobę 60 USD (sgl), 70 USD (dbl)

 

ORIENTAL SHOW Z KOLACJĄ

Wyjazd późnym popołudniem. Przejazd do LALLAY, beduińskiego namiotu na Oriental Show (egipski folklor, tanura, taniec brzucha). W trakcie show kolacja w stylu beduińskim (podczas kolacji dostępna woda, soft drink, herbatka beduińska). Wycieczka dla wszystkich. Prosimy zabrać wygodne obuwie. Wycieczka odbywa się przy minimum 6 osób.

Cena za osobę dorosłą 30 USD, cena za dziecko 20 USD

 

 

 

WYCIECZKA

CENA NA SPOTKANIU

CENA NA DYŻURZE

TERMINY

PLAN RAMOWY WYCIECZKI

Dorosły

Dziecko

Dorosły

Dziecko

LUKSOR 1 DZIEŃ

110$

55$

120$

60$

Środa

Wyjazd w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu. W programie: Kolosy Memnona,Dolina Królów – miejsce odnalezienia skarbów Tutenhamona (wejście do 3 grobowców królewskich) . Zwiedzanie wspaniałej świątyni kobiety - faraona Hatshepsut. Zwieńczeniem zwiedzania jest największy zespół świątynny świata – Karnak z jego unikatową Salą Kolumnową, obeliskami oraz wspaniałymi hieroglifami. Wizyta w fabryce alabastru. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu rejsu po Nilu – ok. 30 minutowa przeprawa przez ,,świętą rzekę'' (ok. 5 usd)- (wejscie do grobowca TUTENHAMONA dodatkowo płatne 100 funtów). Obiad w cenie.

ASUAN

110$

55$

120$

60$

Czwartek

Wycieczka rozpoczyna się około 4 rano. W programie zwiedzanie Świątyni Horusa, obiad wliczony w cenę (napoje są dodatkowo płatne) później zwiedzenie Wielkiej Tamy Asuanńskiej, świątynia bogini IZYDY na wyspie File.

ASUAN-ABU SIMBEL

240$

120$

250$

125$

Środa, Niedziela

Wycieczka dwudniowa. Pierwszego dnia zwiedzanie największej tamy na Nilu w Egipcie, następnie świątynia IZYDY na wyspie File, obiad , obalony obelisk, nocleg w hotelu, Drugiego dnia zwiedzanie najpiękniejszej świątyni w Egipcie ABU SIMBEL. Po obiedzie pówrot do hoteli.

QUADY PORANNE

45$

50$

Środa, Niedziela

Wycieczka dwudniowa. Pierwszego dnia zwiedzanie największej tamy na Nilu w Egipcie, następnie świątynia IZYDY na wyspie File, obiad , obalony obelisk, nocleg w hotelu, Drugiego dnia zwiedzanie najpiękniejszej świątyni w Egipcie ABU SIMBEL. Po obiedzie pówrot do hoteli.

SUPER SAFARI

60$

40$

65$

45$

Wtorek, Środa, Czwartek

Wyjazd z hotelu po południu do wioski beduińskiej, przejażdżka quadami około 20 minut, przejażdżka na wielbłądach, kolacja z egipskimi potrawami , napoje bezalkoholowe, zachód słońca nad górami Morza Czerwonego, orientalne show (wirujący derwisz, folklor Arabski, Fakir).

ALAA EL
DIN SAFARI

40$

45$

Wtorek, Środa, Czwartek

Wyjazd z hotelu po południu do wioski beduińskiej, przejażdżka quadami około 20 minut, przejażdżka na wielbłądach, kolacja z egipskimi potrawami , napoje bezalkoholowe, zachód słońca nad górami Morza Czerwonego, orientalne show (wirujący derwisz, folklor Arabski, Fakir).

MOTO MARINE

70$

75$

Codziennie

Poranna przejażdżka quadami po pustyni między górami około 45 minut, następnie przejazd na plażę, gdzie mamy czas na snorkeling i obiad (w cenie) i napoje, powrót quadami krótszą drogą (około 30 minut). Powrót do hoteli w południe.

Dolphin House-
snurkowanie ze
statku

70$

55$

75$

60$

Środa, Piątek

Wyprawa statkiem na snorkeling. Podczas rejsu dwa postoje. Podczas pierwszego, trwającego około godzinę, mamy możliwość zobaczyć delfiny w środowisku naturalnym. Drugi postój trwa około 45 minut. Obiad, napoje i sprzęt ABC w cenie

Port Ghalib -
DOM ŻÓŁWIA-
snurkoawanie
ze statku

55$

30$

60$

35$

Środa, Czwartek, Piątek

Wyprawa statkiem z Portu Ghalib. W programie są 3 przerwy na snorkling w dwóch różnych miejscach na najpiękniejszeej rafie koralowej. Istnieje możliwość zobaczenia delfinów, żółwi, krów morskich. Obiad, napoje oraz sprzęt do snurkowanie są w cenie, powrót popołudniu.

ABU DABAB -
SNURKOWANIE
Z BRZEGU

40$

20$

45$

25$

Wtorek, Czwartek

Abu Dahab to podwodny rezerwat przyrody, gdzie możemy podczas snorkelingu zobaczyć żółwie, delfiny, rafę koralową. Wycieczka rozpoczyna się w godzinach porannych. Sprzęt ABC oraz jeden napój w cenie. Powrót około 13:00

AQUAPARK

45$

25$

50$

30$

Codziennie

Zapraszamy do największego parku wodnego w Marsa Alam (20 zjeżdżalni), wstęp od godz. 10:00 do 16:00 z przerwą na lunch, w cenie jest transfer z i do hotelu, obiad, napoje bezalkoholowe oraz prysznice.. Dodatkowo płatne są szafki na ubranie

SUBMARINE-ŁÓDZ
PODWODNA

55$

30$

60$

30$

Codziennie

1.5 godzinna wycieczka łodzią podwodną. Idealnie dla rodzin z dziecimi . Polecamy.

HAMATA

75$

35$

80$

40$

Czwartek

Najpiekniejsza rafa kolorowa w Egipcie. Macie Państwo możliwość trzykrotnego zejścia na rafy kolorowe i podziwiania podmorskiej flory, cały dzien relaksu na statku, powrót około 18.

VIP SUN&FUN
(WARTO!!!)

70$

80$

Środa, Piątek

Wyprawa statkiem z Portu Ghalib. W programie jest dwukrotne snurkowanie oraz jedno intro na najpiękniejszeej rafie koralowej , Istnieje możliwość zobaczenia delfinów, żółwi, krów morskich, Obiad, napoje oraz sprzęt do snurkowanie i nurkowanie są w cenie, powrót po południu.

WYPRAWA
PORT GHALIB

15$

10$

20$

15$

Wtorek, Piątek

Wyjazd około 18:30. Zwiedzenie PORT GHALIB centrum Marsa Alam, czas wolny. Powrót około 22:30

ŚWIAT PODWODNY (NURKUJ Z NAMI)
INTRO DIVING POCZĄTKUJĄCY5565Codziennie1 zjeścia z instruktorem - NURKOWANIE
INTRO DLA POCZĄTKUJĄCYCH Z BRZEGU (SPRZĘT W CENIE)
8090Codziennie2 INTRO DIVING . 2 ZJEŚCIA Z INSTRUKTOREM
DLA NURKÓW8590CodziennieDZIEN NURKOWY
230240CodzienniePAKIET 3 DNIOWY
330340CodzienniePAKIET 5 DNIOWY
KURSY420430CodziennieKURS PADI / SDI (3 dni)
445450CodzienniePADI RESCUE (2 dni)
170180CodziennieKURS NITROX (1 dzień)

UWAGA !

1- cena na nurkowanie podane wyżej jest aktualnie z brzegu.

2- Istnieje możliwość wykupienia nurkowania na wycieczce. Koszt to cena za wycieczkę + cena za nurkowanie.