Wybierz województwo
dolnośląkie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
Informujemy iż strona ta korzysta z plików cookies w celu świadczenia dla Państwa usług oraz w celach statystycznych. Dostęp do plików cookies wraz z możliwością ich zarządzania znajdziecie Państwo w ustawieniach swojej przeglądarki - szczegółowe informacje odnośnie polityki prywatnośći można przeczytać tutaj.
Brak wybranych ofert do druku. Aby dodać ofertę do druku wyszukaj oferty a następnie kliknij
Brak przeglądanych hoteli.
Twój schowek jest pusty! Aby uzupełnić zawartość schowka kliknij na ikonę w oknie "Hotele".
Brak wyszukiwań.
Trwa ładowanie....

Poniższe programy wycieczek fakultatywnych mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie, a podane ceny są orientacyjne (szczegóły u rezydenta na miejscu). Prosimy pamiętać, że w Egipcie prawo do fotografowania niektórych obiektów jest dodatkowo płatne lub zabronione. Nie we wszystkich hotelach wydawany jest suchy prowiant. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na przewidziane promocje w trakcie sezonu. Zapisy odbywają się wyłącznie u rezydenta Sun & Fun Holidays. Za wycieczki kupione u innego touroperatora Sun & Fun nie bierze odpowiedzialności.

 

WYCIECZKA

cena

TERMINY

PLAN RAMOWY WYCIECZKI

Dorosły

Dziecko

Kair

autokarem

80$

45$

wtorek, sobota

Wyjazd w godzinach nocnych. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Do Kairu dojeżdżają Państwo w godzinach porannych. Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie mogą Państwo podziwiać m.in. największe archeologiczne odkrycie naszych czasów – eksponaty z luksorskiego grobowca faraona Tutenchamona. Obiad w restauracji – w formie szwedzkiego stołu (napoje za opłatą). Giza – 3 Wielkie Piramidy faraonów: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa. Nieopodal największy posąg świata Sfinks. Następnie chwila czasu w wytwórni esencji perfumeryjnych. Możliwość krótkiego relaksu na rejsie po Nilu (ok. 5$). Powrót ok. godziny 23:00. Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

Kair

2 dni

200$

100$

wtorek, sobota

Niepowtarzalna okazja dla osób, które oprócz Piramid, Sfinksa oraz muzeum Egipskiego chcą zobaczyć jeszcze więcej. W programie dodatkowo jest Cytadela oraz imponujący Meczet Alabastrowy, Piramida schodkowa Faraona Dzesera w Sakarze.

 Cena zawiera: pierwszy dzień: obiad i kolację, zakwaterowane w hotelu; drugi dzień: śniadanie i obiad. Dodatkowo płatne są napoje.

Kair

 samolotem

265$

240$

według rozkładu u rezydenta

Wylot w godzinach porannych z lotniska w Hurghadzie, śniadanie w formie suchego prowiantu, Do Kairu docierają Państwo w godzinach porannych. Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie mogą Państwo podziwiać m.in. największe archeologiczne odkrycie naszych czasów – eksponaty z luksorskiego grobowca faraona Tutenchamona. Obiad w restauracji – w formie szwedzkiego stołu (napoje za opłatą). Giza – 3 Wielkie Piramidy faraonów: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa. Nieopodal największy posąg świata Sfinks. Następnie chwila czasu w wytwórni esencji perfumeryjnych. Możliwość krótkiego relaksu na rejsie po Nilu (ok. 5$). Powrót ok. godziny 23:00. Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.

Luksor autokarem

80$

45$

środa, niedziela

Wyjazd w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu. W programie: Kolosy Memnona, dwa posągi przypominające o świetności faraona Amehotepa III. Dolina Królów – miejsce odnalezienia skarbów Tutenchamona (wejście do 3 grobowców królewskich). Zwiedzanie wspaniałej świątyni kobiety-faraona Hatshepsut (ta wspaniała budowla rekonstruowana była m.in. przez polskich archeologów). Zwieńczeniem zwiedzania jest największy zespół świątynny świata – Karnak z jego unikatową Salą Kolumnową, obeliskami oraz wspaniałymi hieroglifami. Wizyta w fabryce alabastru, gdzie można przyjrzeć się metodzie tworzenia kamiennych pamiątek. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu rejsu po Nilu – ok. 30 minutowa przeprawa przez ,,świętą rzekę'' (dodatkowo płatne). Prosimy zabrać wygodny strój, ciepłe okrycie do autokaru, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe napoje i pieniądze.                                                                                  

Grand City Tour

35$

17$

sobota

Nowość!!!!
Wyjazd po obiedzie. Zwiedzenie Grand Akwarium - największe Akwarium w Hurghadzie, gdzie  będą mogli Państwo zobaczyć tysiące rodzai ryb Morza Czerwonego (rekiny, żółwie i wiele innych interesujących atrakcji). W dalszym planie będą mogli Państwo zwiedzić miasto piachu, gdzie są przedstawione 42 rzeźby z samego piachu z wielu cywilizacji w jednym miejscu. To jeszcze nie koniec przygotowanych dla Państwa atrakcji, ponieważ zabierzemy Was na przejażdżkę ulicami miasta. Podczas wycieczki zobaczą Państwo: Meczet, Kościół Koptyjski oraz odwiedzą sklep z pamiątkami, w tym Galerię Papirusów. Znakomita okazja, aby zapoznać się z Hurghadą.

Prosimy o zabranie paszportów i  pieniędzy na drobne wydatki.
Gorąco polecamy !!!                                                                                      

Oasis & Park Przygody 

82$

66$

codziennie

Nowość!!!! 

Park usytuowany jest w odległości 30 km od centrum Hurghady. Podzielony jest na część dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Zbiórka odbywa się przy recepcji hotelowej skąd udajemy się do centrum quadów. Wycieczkę rozpoczynamy od przejażdżki quadami, następnie jazda na spiderach oraz na wielbłądach a następnie jeepami udajemy się do Parku Przygody - jedynego takiego parku na Pustyni na świecie. Na miejscu czekają na Państwa zajęcia linowe w górach, ścianka wspinaczkowa, łucznictwo  oraz wiele innych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Kolejnym punktem wycieczki jest impreza zorganizowana w stylu beduińskim wraz z kolacją, na którą dotrzemy jeepami (kolacja w cennie wycieczki). 

*Bezpieczeństwo podczas zajęć zapewnia międzynarodowa doświadczona obsługa licencjonowanych instruktorów ,którzy pracują na certyfikowanym sprzęcie z atestem.

Sahara Park (Jeep)

45$

25$

poniedziałek, środa, sobota 

Jeep 4x4 zawiezie Państwa do wioski beduińskiej, gdzie czeka wiele atrakcji: zwiedzanie całej wioski oraz TERRARIUM (węże, jaszczurki, kameleony, skorpiony), przejażdżka na wielbłądach,  jazda na quadach, spiderach, orientalna kolacja. Atrakcją będzie również wieczorne show, gdzie można podziwiać fakira, tańce brzucha, derwish show. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowo napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne i pieniądze.                                                                                                                                        

Oasis (Quad)

40$

22$

poniedziałek, środa, sobota 

Wyjazd do centrum quadów, gdzie czeka wiele atrakcji: zwiedzanie TERRARIUM (węże, jaszczurki, kameleony, skorpiony), przejażdżka na quadach oraz na wielbłądach,  jazda na  spiderach, orientalna kolacja. Atrakcją będzie również wieczorne show, gdzie można podziwiać fakira, tańce brzucha, derwish show. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowo napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne i pieniądze.                                                                                                                                                                                          

Quad poranny

(3 godz.)

35$

poniedziałek, środa, sobota 

Poranna przejażdżka quadami po pustyni. Prosimy  zabrać dodatkowe napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne (można wypożyczyć specjalne okulary na miejscu - koszt 5$) i pieniądze.                                                                                                

Wyspa Giftun

 Blue Trip

25$

13$

wtorek, środa, niedziela

Wyprawa na rafy koralowe tak jak w przypadku wycieczki Rafy Koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę Giftun. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach po ok. godz. Wyjście na wyspę. W cenie wycieczki obiad na łodzi oraz sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska). Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze

Wyspa Paradise

45$

23$

poniedziałek, czwartek, sobota

Całodniowa wycieczka na rafy koralowe z możliwością wyjścia na wyspę Paradise. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach. Wyjście na ok.2 godz. na wyspę. W cenie wycieczki obiad na wyspie oraz sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska). Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Mahmeya

Park Narodowy

85$

45$

poniedziałek,    czwartek

Wyprawa na rafy koralowe, tak jak w przypadku wycieczki Rafy Koralowe z dodatkową możliwością wyjścia na wyspę. Wycieczka ma w programie dwa przystanki przy rafach. Wyjście na ok.2 godz. na wyspę. W cenie wycieczki obiad na wyspie oraz 2 drinki. Sprzęt ABC (płetwy, rurka, maska) również w cennie. Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.                                                                      

Nurkowanie

MEGA GORĄCA OFERTA TYLKO Z SUN & FUN

30$ za 2 intro

poniedziałek, sobota

Niesamowite przeżycie odkrycia najpiękniejszych raf koralowych Morza Czerwonego ze sprzętem nurkowym pod opieką instruktorów. Oferujemy programy dla amatorów, jak i doświadczonych nurków. Istnieje możliwość zrobienia kursu nurkowego PADI Open Water Diving. Prosimy zabrać stroje kąpielowe, ręczniki, kremy z filtrami, dodatkowe napoje i pieniądze.

Łódź podwodna

55$

30$

codziennie

Ok.3 godzinna wycieczka na rafy koralowe (pod wodą ok 1 godz.).Mają Państwo szansę przeżyć niepowtarzalną przygodę na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej, która zanurza się na głębokość 15m.

Blue Aquarium

30$

15$

codziennie

Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. Siedząc w łodzi, będziecie mogli Państwo podziwiać przepiękny podwodny świat Morza Czerwonego.

Pokaz Delfinów

30$

20$

codziennie, oprócz wtorków

Wycieczka polecana głównie dla rodzin z dziećmi. Około 45 minutowy pokaz delfinów, foki, lwa morskiego pozwoli Państwu spędzić relaksujące popołudnie we wspaniałej atmosferze. 

Pływanie z delfinami

5 minut  50$

10 minut 70$

codziennie, oprócz wtorków

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego. Zabawa oraz pływanie z delfinami w basenie pod okiem treserów.
Uwaga: osoba biorąca udział w tej wycieczce musi umieć pływać!

Wenecja
El Guna

60$

30$

wtorek, czwartek, niedziela

Wycieczka statkiem na rafy, Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie  (sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy  w cenie wycieczki). Potem drugi także godzinny postój na łowienie ryb metodą "drop line". Następnie przerwa na lunch w formie szwedzkiego stołu, a po obiedzie rejs motorówką po siedmiu lagunach w El Guna. Dalej rejs łodzią ze szklanym dnem, a na koniec wycieczki jeszcze runda na bananie i sofie.

Super Utopia

55$

30$

codziennie

Wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na wyspie Utopia. Pierwszy godzinny postój przeznaczony jest na snurkowanie ( sprzęt, czyli maska, rurka i płetwy w cenie wycieczki). Potem drugi także godzinny postój na łowienie ryb metodą "drop line" następnie obiad w formie szwedzkiego stołu. Po obiedzie wypoczynek na wyspie Utopia oraz rejs łodzią ze szklanym dnem i wtedy można obserwować podwodne bogactwo Morza Czerwonego... A na koniec jeszcze runda na bananie i sofie.                                                                                                      

Turkish Bath

35$

5$

codziennie

Relaks dla wszystkich. Tradycyjna łaźnia turecka.

 


 

Poniższe programy wycieczek fakultatywnych mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie, a podane ceny są orientacyjne (szczegóły u rezydenta na miejscu). Prosimy pamiętać, że w Egipcie prawo do fotografowania niektórych obiektów jest dodatkowo płatne lub zabronione. Nie we wszystkich hotelach wydawany jest suchy prowiant. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na przewidziane promocje w trakcie sezonu. Zapisy odbywają się wyłącznie u rezydenta Sun & Fun Holidays. Za wycieczki kupione u innego touroperatora Sun & Fun nie bierze odpowiedzialności.

 

JEROZOLIMA i BETLEJEM

Zapraszamy Państwa do miasta 3 religii, o niepowtarzalnej atmosferze. Wspaniała  panorama Starego Miasta z Góry Oliwnej, przejście pod Ścianę Płaczu, spacer po dzielnicy arabskiej i Via Dolorosa, Bazylika Grobu Pańskiego z górą Golgota, a następnie Bazylika Narodzenia w Betlejem - oto atrakcje tego wyjazdu. Wizyta w Izraelu nie może się obejść bez kąpieli w Morzu Martwym. Obiad w cenie napoje płatne.

Cena za osobę dorosłą 130 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 120 USD

 

PETRA

Wycieczka do unikatowego miasta, wykutego w skałach przez Nabatejczyków 2200 lat temu; przejście przez 1200 metrowy i wysoki na 80 metrów kanion El-Sikh oraz Aleje Fasadową, zwiedzanie Skarbca i innych Świątyń grobowych w Petrze. Piękna przyroda, wspaniałe widoki to atuty tej wyprawy (obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne)

Cena za osobę dorosłą 255 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 220 USD 

 

MANGAROVE SAFARI

Wycieczka dla całej rodziny. Przejażdżka jeepami przez urokliwe Góry Synaju do Wadi Khrez. Odwiedzimy rdzennych mieszkańców Gór - Beduinów. Następnie wjedziemy do Parku Krajobrazowego NABQ, gdzie odwiedzimy małe muzeum beduińskie, następnie przystanek przy drzewach Namorzynowych (Mangarove) i przerwa na pływanie. Następnie kontynuacja naszego safari i postój przy jednej z piękniejszych raf koralowych na snorkeling (obiad w cenie, sprzęt ABC płatny dodatkowo).

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

GÓRA MOJŻESZA

Wejście nocne na drugą co do wielkości górę Synaju ( 2268 m n.p.m) z przewodnikiem beduińskim. Ze szczytu zobaczycie Państwo zapierający dech w piersiach, wschód słońca. Po zejściu z góry zwiedzanie Klasztoru św. Katarzyny.

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

KLASZTOR ŚW. KATARZYNY

Zwiedzanie najstarszego , nieprzerwanie działającego od 1600 lat klasztoru, w którym do obejrzenia są Bazylika Justyniana z VI w, studnia Mojżesza i Krzew Gorejący, bogaty zbiór ikon oraz słynna mozaika bizantyjska. Po południu odpoczynek w miejscowości Dahab (obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne).

Cena za osobę dorosłą 45 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 22 USD 

 

SUBMARINE

Rejs łodzią z obniżonym kadłubem. Siedząc w łodzi, będziecie mogli Państwo podziwiać przepiękny, podwodny świat Morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 50 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD

 

SUN&FUN DAY

Całodzienna, relaksująca wycieczka dla wszystkich. Przejażdżka quadami po pustyni połączona z przerwą na herbatkę u Beduinów oraz przejażdżką na wielbłądach. Następnie obiad w namiocie beduińskim. Po obiedzie przejazd na jedną z piękniejszych plaż, gdzie będzie można podziwiać piękne rafy koralowe, odbyć lekcje Windsurfingu, popływać na bananie oraz kajakiem  lub rowerem wodnym. Słoneczny, zabawny dzień dla każdego. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie, stroje kąpielowe, ręczniki. Możliwość za dodatkową odpłatnością wypożyczenia sprzętu ABC do snorkelingu.

Cena za osobę dorosłą 65 USD (sgl quad), 115 USD (dbl quad) - dziecko 2-12

 

ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM

45 minutowy rejs  statkiem ze szklanym dnem. Podczas rejsu będziecie Państwo podziwiać faunę i florę morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 15 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 6 USD

 

CITY TOUR   

Podczas czwartkowego popołudnia poznacie Państwo najważniejsze miejsca w Sharm el Sheikh: meczet, kościół Koptyjski. Pobyt i zakupy w najstarszej części miasta Old Market, a następnie relaks podczas rejsu łodzią ze szklanym dnem, gdzie można podziwiać florę i faunę morza Czerwonego.

Cena za osobę dorosłą 20 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 10 USD 

 

POKAZ DELFINÓW

Zapraszamy do zabawy dorosłych i dzieci. 45-cio minutowe show w wykonaniu delfinów. Podczas pokazu zobaczycie Państwo jak delfiny skaczą, tańczą śpiewają i malują obrazy.

Cena za osobę dorosłą 20 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 15 USD 

 

PŁYWANIE Z DELFINAMI

Niecodzienne i niesamowite przeżycie dla każdego! Zabawa oraz pływanie z delfinami w basenie pod okiem treserów. Cena obejmuje transport i 30 minut wspaniałej zabawy z delfinami.

Cena za osobę 120 USD(1 osoba 30 min); 190 USD (2 osoby po 15 min)

 

QUAD RUNNER

Około 1,5 godzinna popołudniowa przejażdżka quadami (motorami czterokołowymi) po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów (napoje zimne i woda dodatkowo płatne). Wariant korzystania z quada to: jedna osoba jadąca quadem – SGL, lub dwie osoby jadące na tym samym quadzie – DBL. Wycieczka odbywa się codziennie

prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie).

Cena za osobę 20 USD (sgl quad), 25 USD (dbl quad)

 

QUAD RUNNER + WIELBŁĄDY

Około 1,5 godzinna przejażdżka quadami (motorami czterrokołowymii) po pustyni z przerwą na herbatkę u Beduinów oraz przejażdżką na wielbłądach. Napoje zimne i woda dodatkowo płatne. Wariant korzystania z quada to: jedna osoba jadąca quadem – SGL lub dwie osoby jadące na tym samym quadzie – DBL. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz, wygodne obuwie.

Cena za osobę 30 USD (sgl quad), 40 USD (dbl quad)

 

PARK NARODOWY RAS MOHAMED

Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w podwodnym parku narodowym, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami, odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne oraz sprzęt ABC w cenie. Wstęp do Parku Narodowego dodatkowo płatny na łodzi ( 7 USD od osoby)

Cena za osobę dorosłą 40 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD 

 

WYSPA TIRAN

Całodzienna wycieczka statkiem na najpiękniejsze rafy koralowe w rejonach słynnej wyspy Tiran, podziwianie podwodnego świata z maską, rurką i płetwami. Odpoczynek i posiłek na łodzi. Obiad, napoje ciepłe i zimne oraz sprzęt ABC w cenie.

Cena za osobę dorosłą 35 USD, cena za dziecko 2-12 lat: 20 USD

 

NURKOWANIE

Intro diving- jedno nurkowanie z instruktorem dla początkujących: 50 USD

Intro diving- dwa nurkowania z instruktorem dla początkujących: 80 USD

Daily diving - jeden dzieńnurkowy dla osób z uprawnieniami nurkowymi: 70 USD (bez sprzętu)

 

KARI SAMOLOTEM (1 dzień)

Kair największa stolica krajów arabskich, w której tak dobrze widoczne jest zderzenie nowoczesności ze starożytnością, biedy z bogactwem. Zobaczycie  Państwo  Muzeum Starożytności i eksponatami z grobowca Tutanchamona, posągi a także inne pamiątki z okresu Starego, Średniego i Nowego Państwa egipskiego. W Gizie zobaczycie Państwo słynne Piramidy i Sfinksa. Dla chętnych, dodatkowo płatne w Kairze 5 USD - przepłyniecie feluka po Nilu. Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne.

Cena za osobę dorosłą 270 USD, cena za dziecko 260 USD

 

ADVENTURE DAHAB SAFARI

Wycieczka dla całej rodziny! Podróż jeepami przez urokliwe góry Synaju, w kierunku słynnej miejscowości Dahab. Nie ominie Państwa przyjemność pływania, ze sprzętem ABC  na rafie koralowej Blue Hole. Przejażdżka na wielbłądach urozmaici tą wyprawę. Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne, sprzęt ABC dodatkowo płatny.

Cena za osobę dorosłą 50 USD, cena za dziecko 25 USD

 

KANION 

Wycieczka jeepami do jednego z najładniejszych miejsc na Synaju, gdzie na pustynnych skałach zobaczysz odciski muszli sprzed tysiąca lat i przejdziesz malowniczymi korytarzami kanionu. Odpoczynek na plaży przy sławnym miejscu nurkowym Blue Hole w malowniczym Dahab.  Obiad w cenie, napoje dodatkowo płatne, sprzęt ABC dodatkowo płatny.

Cena za osobę dorosłą 55 USD, cena za dziecko 27 USD

 

NAUTILIUS

Około 4 godz. rejs łodzią NAUTILIUS. Podczas rejsu snorkeling w wodach Parku Narodowego, możliwość oglądania flory i fauny morskiej z dolnego pokładu submarine lodzi, oraz chwile relaksu w jacuzzi na górnym pokładzie. Pyszny obiad w cenie (napoje dodatkowo płatne).

Cena za osobę dorosłą 95 USD, cena za dziecko 45 USD

 

SAND BUGGY

Fantastyczna, 1,5 godzinna popołudniowa przejażdżka specjalnymi samochodzikami pustynnymi, z przerwą na herbatkę u Beduinów i możliwością przejażdżki na wielbłądach (dodatkowo płatne). Napoje zimne i woda dodatkowo płatne. Wycieczka odbywa się codziennie. Prosimy zabrać okulary przeciwsłoneczne, chustę na twarz oraz wygodne obuwie.

Cena za osobę 60 USD (sgl), 70 USD (dbl)

 

ORIENTAL SHOW Z KOLACJĄ

Wyjazd późnym popołudniem. Przejazd do LALLAY, beduińskiego namiotu na Oriental Show (egipski folklor, tanura, taniec brzucha). W trakcie show kolacja w stylu beduińskim (podczas kolacji dostępna woda, soft drink, herbatka beduińska). Wycieczka dla wszystkich. Prosimy zabrać wygodne obuwie. Wycieczka odbywa się przy minimum 6 osób.

Cena za osobę dorosłą 30 USD, cena za dziecko 20 USD

 

 

 

 

Poniższe programy wycieczek fakultatywnych mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie, a podane ceny są orientacyjne (szczegóły u rezydenta na miejscu). Prosimy pamiętać, że w Egipcie prawo do fotografowania niektórych obiektów jest dodatkowo płatne lub zabronione. Nie we wszystkich hotelach wydawany jest suchy prowiant. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na przewidziane promocje w trakcie sezonu. Zapisy odbywają się wyłącznie u rezydenta Sun & Fun Holidays. Za wycieczki kupione u innego touroperatora Sun & Fun nie bierze odpowiedzialności.

KAIR (1 DZIEŃ)    

Wycieczka rozpoczyna się transferem do Kairu. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Zwiedzanie najstarszego meczetu Amr Ibn As oraz Muzeum Egipskiego (znajdują się tam m.in. skarby Tutenchamona). W programie również jeden z siedmiu cudów świata: Piramida Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa oraz Sfinks. Po zwiedzaniu odwiedziny w perfumerii. W cenie również lunch. W hotelu jest zamówiona późna kolacja.

Uwaga! Dla chętnych dodatkowo płatne są: sala mumii królewskich (100 LE), Piramida Chefrena (30 LE), napoje do lunchu.

Cena za osobę dorosłą 115 USD, cena za dziecko 2-12 lat 60 USD.

 

KAIR (2 DNI)

Wycieczka rozpoczyna się transferem do Kairu. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Zwiedzanie najstarszego meczetu Amr Ibn As oraz Muzeum Egipskiego (znajdują się tam m.in. skarby Tutenchamona). W programie również jeden z siedmiu cudów świata: Piramida Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa oraz Sfinks. Po zwiedzaniu odwiedziny w perfumerii. W cenie również lunch. Zakwaterowanie w hotelu + kolacja (wymagany paszport).

Uwaga! Dla chętnych dodatkowo płatne są: sala mumii królewskich (100 LE), Piramida Chefrena (30 LE), napoje do lunchu.

Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie religijnego centrum Kairu (zabytkowe świątynie chrześcijańskie, żydowskie i muzułmańskie). W programie również słynny Meczet Alabastrowy Mohameda Alego, panorama Miasta Umarłych oraz prawdziwy orientalny bazar Khan el Khalili. W cenie także przeprawa łodzią przez Nil oraz lunch. Powrót do hotelu w Marsa Alam, w hotelu jest zamówiona późna kolacja. Napoje do kolacji i obiadu – płatne.

Cena za osobę dorosłą 230 USD, cena za dziecko 2-12 lat 110 USD.

 

KAIR SAMOLOTEM

Program taki jak Kair jednodniowy + Meczet Alabastrowy (min. 3 osoby).

Cena za osobę z dorosłą 300 USD, cena za dziecko 2-12 lat 290 USD.

 

LUKSOR                

Wycieczka zaczyna się ok. 3 rano. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Przejazd przez pustynię, podziwianie pięknych widoków, następnie podroż wzdłuż Nilu gdzie można obserwować codzienne życie rolników egipskich. Program w Luksorze: świątynia w Karnaku (aleja sfinksów, sala hypostylowa), Dolina Królów (wejście do 3 grobowców), Świątynia Królowej Hatszepsut, Kolosy Memnona, fabryka alabastru. W cenie także lunch. Powrót do Marsa Alam około 23:00, w hotelu jest zamówiona pozna kolacja.

Uwaga! Dla chętnych dodatkowo płatne: przeprawa  przez  Nil (5 USD), wejście do grobowca Tutenchamona (100 LE), oraz napoje do lunchu.

Cena za osobę dorosłą 110 USD, cena za dziecko 2-12 lat 60 USD.          

 

ASUAN        

Wycieczka rozpoczyna się około 4 rano .W programie zwiedzanie Wysokiej Tamy Asuańskiej,  przepiękna Świątynia bogini Izydy na wyspie File. Lunch wliczony w cenę (napoje dodatkowo płatne). Dla chętnych dodatkowo płatna przeprawa przez Nil (20$). Powrót do hotelu ok. 22:00.

Cena za osobę z dorosłą 110 USD, cena za dziecko 2-12 lat 60 USD.

 

ASUAN-ABU SIMBEL (2 DNI)

Pierwszego dnia zwiedzanie największej tamy na Nilu w Egipcie. Następnie świątynia Izydy na wyspie File, obiad, nocleg na statku na Nilu. Drugiego dnia zwiedzanie najpiękniejszej świątyni w Egipcie Abu Simbel. Obiad, powrót ok. 22:00.

Cena za osobę dorosłą 230 USD, cena za dziecko 2-12 lat 110 USD.

 

SUPER QUADS    

Wyjazd ok. 14:00. Zwiedzanie wioski beduińskiej, przejażdżka quadach (motorach czterokołowych), możliwość robienia zdjęć z wielbłądem. Kolacja z egipskimi potrawami, napoje bezalkoholowe, zachód słońca nad Górami Morza Czerwonego, orientalne show (wirujący derwisz, folklor arabski, fakir). Powrót ok. 21:30. Prosimy zabrać ciepłe okrycia, dodatkowe napoje, chusty, okulary przeciwsłoneczne i pieniądze.

Cena za osobę z dorosłą 50 USD, cena za dziecko 2-12 lat 40 USD.

 

QUADY PORANNE

Wycieczka zaczyna się ok. 09:00.  Przejazd do wioski  beduińskiej motorami czterokołowymi. W  programie: zwiedzanie wioski beduińskiej. Należy zabrać ze sobą nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. Powrót ok. 13:00

Cena za osobę z dorosłą 45 USD.

 

MOTO MARINE 

Wycieczka zaczyna się ok. godziny 9.00. Przejazd quadami szlakiem między górami ok.

1 godziny, a następnie na plażę. Na plaży 2 godziny snorkellingu, lunch i napoje (w cenie). Powrót krótszą drogą, ok. 30 min na quadach. Powrót do hotelu ok. godz. 14.00.

Cena za osobę 70 USD

 

DOLPHIN HOUSE

Wycieczka rozpoczyna się około 8 rano. Snurkowanie powierzchniowe odbywa się w 2 różnych miejscach, 1-sze trwa ok. 1 godz. w miejscu gdzie najczęściej  pojawiają się delfiny. Drugie snurkowanie około 45 min. . Lunch i napoje na statku wliczone w cenę. Powrót ok. 16.00

Cena za osobę dorosłą 75 USD, cena za dziecko 2-12 lat 60 USD.

 

PORT  GHALIB - DOM ŻÓŁWIA  - snurkowanie ze statku    

Zbiorka o 8ej rano, wypływamy statkiem z Port Ghalib. W programie jest 3 razy snurkowanie w dwóch różnych miejscach na najpiękniejszej rafie koralowej. Jest możliwe zobaczenie delfinów, żółwi, krów morskich. Obiad i napoje oraz sprzęt do snurkowania są w cenie. Powrót ok. 16.00.

Cena za osobę dorosłą 60 USD, cena za dziecko 2-12 lat 30 USD.

 

ABODABAB - snurkowanie z brzegu   

Wycieczka rozpoczyna się około 9:00. Podwodny rezerwat przyrody (podziwianie żółwi i krów morskich oraz pięknej rafy koralowej). Sprzęt do snurkowania powierzchniowego w cenie wycieczki oraz 1 napój. Powrót ok. 13:00.

Cena za osobę dorosłą 45 USD, cena za dziecko 2-12 lat 25 USD.

 

AQUAPARK

Zapraszamy do największego parku wodnego w Marsa Alam. Emocji i rozrywki dostarczy Państwu ponad 20 zjeżdżalni, gdzie spędzając aktywnie czas będziecie mogli cieszyć się jednocześnie słońcem. Wstęp od godz. 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch. W cenie wycieczki transport, lunch (13.00-14.00), napoje bezalkoholowe bez ograniczeń, prysznice. Dodatkowo płatne są szafki na ubrania (2EUR/os.).

Cena za osobę dorosłą 65 USD, cena za dziecko 2-12 lat 35 USD.

 

SEA SCOPE (SUBMARINE)

1,5 godzinna wycieczka po Morzu Czerwonym, specjalnie przystosowaną łodzią, podczas której można podziwiać przepiękną faunę i florę Morza Czerwonego, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Idealna wyprawa dla rodzin z dziećmi i osób niepływających.

Cena za osobę dorosłą 65 USD, cena za dziecko 2-12 lat 35 USD.

 

HAMATA (środa/czwartek) Trzeba dodać

Najpiękniejsza rafa koralowa w Egipcie-Egipskie Malediwy. W programie wycieczki macie Państwo możliwość trzykrotnego zejścia na rafy koralowe i podziwiania podmorskiej fauny i flory. Cały dzień relaksu na statku. Powrót około godz. 18.

Cena za osobę dorosłą 70 USD, cena za dziecko 2-12 lat 40 USD. 

 

NURKOWANIE  GŁĘBINOWE  (codziennie)    

Wycieczka zaczyna się w godzinach rannych transferem zapewnionym przez organizatora. Polska kadra instruktorska, nurkowanie INTRO (jedno zejście 30-minutowe) lub pakiety nurkowe (z brzegu lub z łodzi). Możliwość nurkowania powierzchniowego z maską, rurką i płetwami.  Powrót ok 17:00. Cennik dostępny u rezydenta. Cena uzależniona od uprawnień i ilości zejść pod wodę.