Słoneczny Brzeg

Ponad 8 km złocistych plaż i znakomita kuchnia - to właśnie Słoneczny Brzeg.Wszystko o Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg

8 dni już od
1 425 PLN
Wyświetl 1 545 wycieczek

Wakacje w Słonecznym Brzegu - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Czy pragniecie zaznać aktywnego i słonecznego wypoczynku, podziwiać spektakularne widoki i cieszyć się pięknymi historycznymi miejscami? Jeśli tak, Bułgarii jest oczywistym wyborem! Kraj ten ma wspaniałą linię brzegową z pięknymi piaszczystymi plażami, wiele parków narodowych i miejsc o dużej wartości historycznej. Na uwagę zasługują również wyśmienite dania kuchni bułgarskiej i niezwykła gościnność mieszkańców. Bułgaria jest miejscem, gdzie można spędzić wakacje na wiele sposobów.

ISTAMBUŁ

IstanbulWyjazd w godz wieczornych. Śniadanie rano w hotelu. Poranne zwiedzanie europejskiej części Istanbułu: Błękitny Meczet, Hipodrom, Egipski Obelisk, Wężowa wieża. Następnie przejazd przez cieśninę Bosfor do azjatyckiej części. Przerwa na kawę i podziwianie pięknego widoku miasta. Wizyta w sklepie ze skórami. Następnie lunch. Opcjonalnie Top Kapi i Saint Sofia płatne. Wiza 25 euro. Ceny: 140 BGN za os. dorosłą, 70 BGN za dziecko.

aquapark

Wodna przygoda w największym i najnowocześniejszym aquaparku w Bułgarii. Mnóstwo atrakcji. Adrenalina i dzień pełen wrażeń gwarantowany. Ceny: 42 BGN za os. dorosłą, 21 BGN za dziecko.

PIKNIK NA JACHCIE

Smak żeglowania, wiatr we włosach i kieliszek szampana – tego można się spodziewać podczas magicznego rejsu. Dwugodzinny wieczorny rejs, podczas którego można obejrzeć zachód słońca to z pewnością gwarancja romantycznej atmosfery. Ceny: 70 BGN za os. dorosłą, 35 BGN za dziecko.

 

REJS JACHTEM O ZACHODZIE SŁOŃCA

Smak żeglowania, wiatr we włosach i kieliszek szampana – tego można się spodziewać podczas magicznego rejsu. Dwugodzinny wieczorem rejs, podczas którego można obejrzeć zachód słońca, to z pewnością gwarancja romantycznej atmosfery. Ceny: 55 BGN za os. dorosłą, 28 BGN za dziecko.

BUŁGARSKI WIECZÓR FOLKLORYSTYCZNY

Typowy bułgarski wieczór z kolacją (bułgarskie specjały) z winami w cenie. Pokaz tańca na rozżarzonych węglach. Pełen muzyki, tańca, pięknych strojów fantastyczny pokaz folkloru Bułgarii. W programie również atrakcje dla dzieci. Ceny: 55 BGN za os. dorosłą, 28 BGN za dziecko.

ŁÓDŹ PIRACKA

Rejs specjalnie wyposażonym jachtem. Gryi zabawy dla dzieci i dorosłych prowadzone przez piratów. Postój w zatoce. Czas na kąpiele wodne i słoneczne. Lunch w cenie. Ceny: 70 BGN za os. dziecko - 35 BGN.

PRZEJAŻDŻKA JEEPEM

Przejażdżka jeepem po malowniczych górskich i leśnych terenach. Podczas postoju wędkowanie oraz strzelanie z karabinu. Dojeżdżamy do Starej Planiny, na kolejną przerwę z grami. Zwiedzamy tradycyjna wieś bułgarską, spróbujemy jogurtu, rakii oraz zobaczymy pokaz rzemiosła bułgarskiego. W cenie lunch. Ceny: 85 BGN za os. dziecko - 60 BGN.

WYCIECZKA TRABANTEM

Bardzo atrakcyjna wycieczka do przeszłości. Przejażdżka Trabantami pośród pięknych, wiejskich krajobrazów Bułgarii. W programie wizyta w tradycyjnym bułgarskim gospodarstwie wiejskim oraz degustacja domowej rakii. W cenie lunch. Ceny: 75 BGN za os. dziecko - 55 BGN.

DELFINARIUM W WARNIE I kLASZTOR W aladża

Całodniowa wycieczka na północne wybrzeże Bułgarii. Odwiedzimy Klasztor ALADŻA z XIII w. Panoramiczne zwiedzanie Warny. Bardzo ciekawe i zabawne show delfinów. W cenie lunch. Ceny: 94 BGN za os. dziecko - 47 BGN.

PANORAMA NESSEBARU

Wizyta w jednym z najstarszych miast Bułgarii wpisanych na listę UNESCO położonym na półwyspie, połączonym z lądem wąskim przesmykiem. Spacer krętymi uliczkami starówki, piękne widoki i czas wolny. Ceny: 25 BGN za os. dziecko - 15 BGN.

SOZOPOL I  RZEKA ROPOTAMO

Wycieczka do starożytnej Apolloni miasta Sozopol, gdzie odwiedzimy najstarszą część miasta z kościołem Matki Boskiej. Rejs po rzece Ropotamo –najpiękniejszej rzece w południowej Bułgarii. W drodze powrotnej czas wolny w mieście Burgas. W cenie lunch. Ceny: 70 BGN za os. dziecko - 35 BGN.

BALCHIK KALIAKRA

Całodniowa wycieczka do letniej rezydencji rumuńskiej królowej Marii, gdzie zobaczymy przepiękne ogrody różane i roślinność sprowadzoną z całego świata. Przejazd na półwysep Kaliakra z klifowym wybrzeżem. Podczas wycieczki zobaczymy tradycyjny sposób wyrobu garncarstwa oraz spróbujemy lokalnych win. W cenie lunch. Ceny: 90 BGN za os. dziecko - 45 BGN.