Słoneczny Brzeg

Ponad 8 km złocistych plaż i znakomita kuchnia - to właśnie Słoneczny Brzeg.Wszystko o Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg

5 dni już od
1 265 PLN
Wyświetl 2 294 wycieczek

Wakacje w Słonecznym Brzegu - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Czy pragniecie zaznać aktywnego i słonecznego wypoczynku, podziwiać spektakularne widoki i cieszyć się pięknymi historycznymi miejscami? Jeśli tak, Bułgarii jest oczywistym wyborem! Kraj ten ma wspaniałą linię brzegową z pięknymi piaszczystymi plażami, wiele parków narodowych i miejsc o dużej wartości historycznej. Na uwagę zasługują również wyśmienite dania kuchni bułgarskiej i niezwykła gościnność mieszkańców. Bułgaria jest miejscem, gdzie można spędzić wakacje na wiele sposobów.

BUŁGARIA - SŁONECZNY BRZEG

mapaSłoneczny Brzeg rozciąga się około 40 km na północ od Burgas i 5 km od Nessebaru. Główną atrakcją tego popularnego regionu wakacyjnego jest szeroka i ponad 8 kilometrowa plaża ze złotym piaskiem i łagodnym wejściem do morza. Dzięki sprzyjającemu klimatowi, Słoneczny Brzeg jest jednym z najpopularniejszych kurortów czarnomorskich i posiada certyfikat „niebieska flaga”, prestiżową nagrodę dla obszarów o najwyższej czystości plaży i morza.

Ta atrakcyjna miejscowość pochwalić się może również piękną nadmorską promenadą z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, co przyciąga tu miłośników rozrywki i zakupów. Znajdziemy tu również znany park wodny, boisko sportowe, halę muzyczną, liczne sklepy i kasyna. Do zwiedzania okolicznych miejsc polecamy łatwo dostępny lokalny autobus. Słoneczny Brzeg to idealne miejsce na przyjemny wypoczynek dla osób w każdym wieku.